پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۸۷۰
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
در چهارمین روز از هفته دولت ، کلنگ چند پروژه به زمین و چند پروژه عمرانی در شهرستان فاریاب افتتاح شد.
گیتی آنلاین_ به نقل از  روابط عمومی استانداری کرمان،محمد علی دهقان سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری کرمان گفت: برای رفع موانع تولید و اشتغالزایی مناسب و اصولی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی شود و شهرستان فاریاب نیز با همت فرماندار و مسئولان نیز همواره پذیرای سرمایه گذران و تولیدکنندگان است. 
 در ادامه فرماندار شهرستان فاریاب در حاشیه کلنگ زنی پروژه بخش سیلاب شماره ٥ حوزه آبخیزشهری ،ضمن تشکر از مدیران استانی بابت تخصیص اعتبار برای این پروژه اظهار داشت: هدف از اجرای این پروژه ها کنترل سیلاب، افزایش و تقویت سفره های آب زیرزمینی، پیشگیری و کاهش اثرات خشکسالی،کنترل رسوبات، تثبیت خاک، آبدهی چاه ها و قنوات می باشد.
 براساس این گزارش، پروژه آبخیزداری حوزه آبخیزشهری فاریاب، شامل بند خاکی به حجم 47001 متر مکعب و همچنین سرریز سنگی ملاتی به حجم 1388 مترمکعب و با اعتبار مصوب 18985 میلیون ریال، از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی 98 است.
فرماندار فاریاب در حاشیه این مراسم گفت: به مناسبت هفته دولت امسال، 5 پروژه عمرانی برق‌رسانی در حوزه صنعت توزیع برق شهرستان با اعتباری به مبلغ 405 میلیارد تومان از اعتبارات داخلی شرکت توزیع برق افتتاح و به بهره‌برداری رسد.
حسن خانی مدیر اداره برق شهرستان نیز در ادامه گفت: این پروژه ها شامل روشنایی گلزار شهدای روستای شارب ماء و روستای هور چاه بگی،کاهش تلفات شهرک آزادگان و کاهش تلفات شهرک فرهنگیان با حجم شبکه فشار متوسط 305 متر، حجم شبکه فشار ضعیف 440 متر ، 4 دستگاه پست و دو دستگاه سیستم روشنایی خورشیدی است.
فرماندار فاریاب گفت: حمایت از بخش خصوصی در جهت اشتغال پایدار از اهداف دولت تدبیر و امید بوده که فعالیت مستمر و هفتگی کارگروه اشتغال و رفع موانع تولید شهرستان نشان از عزم جدی مسئولین در حمایت از سرمایه گذاری و اشتغال بویژه در بخش خصوصی دارد.
 براساس این گزارش کارگاه خیاطی با اعتبار5000 میلیون ریال و ظرفیت اشتغالزایی برای 7  نفر آغاز به کار کرد.
 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: