پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۸۷۷
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵
اولین تولیدی شن و ماسه شامل ،مصنوعات بتونی با دستگاه های تمام اتوماتیک ،شن و ماسه دانه بندی شده و بلوک سیمانی و آسفالت استاندارد در چابهار افتتاح شد.
گیتی آنلاین_ به نقل از  روابط عمومی سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان : هادی اکبری رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان چابهار ، اظهار داشت : اولین تولیدی شن و ماسه شامل ،مصنوعات بتونی با دستگاه های تمام اتوماتیک ،شن و ماسه دانه بندی شده و بلوک سیمانی و آسفالت استاندارد توسط شرکت طوس پیمان  در چابهار شروع به فعالیت نموده که کل تجهیزات آن ساخت داخل کشور میباشد . 
وی ادامه داد : این واحد تولیدی در زمینی بمساحت ۱۰ هکتار معدن و ۱/۵ هکتار زیربنای کارخانه و هزینه ای بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال و اشتفال پایدار بالغ بر ۵۰ نفر  که ظرفیت تولید شن و ماسه ۳۰۰ هزارتن درسال و ظرفیت تولید واحد آسفالت آن ۲۵۰ هزارتن در سال میباشد.
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان چابهار کرد: بدیهی ست باعنایت به موقعیت ویژه چابهار و نیاز مبرم پروژه های ملی ب مصالح ساختمانی استاندارد این واحد تولیدی میتواند در پیشرفت و توسعه و عمران منطقه موثر باشد .
 رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان چابهار ، گفت : واحد تولیدی آسفالت با سرمایه گذاری 7 میلیارد تومان و زمینه ایجاد اشتغال جهت 16 نفر به بهره برداری رسید . 
وی افزود : مساحت معدن این کارخانه 10 هکتار و مساحت کارخانه ( صنایع معدنی ) نیز یک و نیم هکتار می باشد .
اکبری در ادامه خاطرنشان کرد : جهت احداث این کارخانه ، سرمایه گذاری توسط سرمایه گذار انجام شده و سرمایگذار هیچ تسهیلاتی دریافت نکرده است  .  
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان چابهار تصریح کرد:  ظرفیت تولید این کارخانه 200 هزار تن در سال می باشد که با راه اندازی این واحد آسفالت ظرفیت تولید آسفالت در شهرستان چابهار در کنار واحدهای مشابه  به 555 هزار تن در سال خواهد رسید  .
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: