پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۹۰۷
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۳
بهره برداری از پروژه های گاز شهرستان لنگرود
روستاهای نارنج بن بالا ،کرد سراکوه ،چوری، فبیل گاوسرا و بارکلی به مناسبت هفته دولت از نعمت گاز برخوردار شدند.
 مهندس مسعودی نیا معاون مهندسی شرکت گاز استان گیلان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت شرکت گاز استان امروز ۵۸ خانوار را از گاز با هزینه مبلغی حدود ۲۷۰ میلیون تومان برخوردار می کند.
مسعودی نیا اظهار کرد؛درصد بهره مندی گاز استان در این هفته ی دولت برای استان گیلان به بالای ۹۵ درصد می‌رسد .او افزود در حال حاضر در سطح کشور میزان برخورداری روستاییان از گاز طبیعی ۷۹ درصد می‌باشد که خوشبختانه استان گیلان بالای ۹۰ درصد گاز دارد. مسعودی نیا در ادامه خاطرنشان کرد به امید خدا بتوانیم با بهره مندی خانوار از گاز ایمنی و سلامت را به آنان هدیه بدهیم. وی ضمن تشکر از همکاری اداره راه و شهرسازی،میراث فرهنگی و منابع طبیعی گفت امیدوارم برای دهه فجر حدود ۱۲ روستای دیگر را که جمعیت زیر ۲۰ خانوار دارند در دستور کار قرار بدهیم و در دهه فجر به امید خدا تمام روستاهای بخش لنگرود از نعمت گاز برخوردار می شوند.مسعودی نیا در پایان اظهار داشت با توجه به اینکه سیاست وزارت نفت این است که مردم از سوخت مایع استفاده نکنند بنابراین روستا های با جمعیت پایین تر از نعمت گاز برخوردار خواهند بود.
در ادامه مراسم مهندس شفقی فرماندار شهرستان  لنگرود ضمن تبریک به مناسبت هفته دولت از شرکت گاز،بخشداری،دهیاری،خود مردم و به ویژه اداره منابع طبیعی،اداره راه و بنیاد مسکن که دراین امر کمک کردند تشکر و قدردانی نمود و گفت: احساس غرور میکنم که توانسته ایم با مبلغ حدود ۲۷۰ میلیون تومان ۵۸ خانوار را از نعمت گاز بهره مند کنیم و این از افتخارات دولت است تا مردم آسایش و رفاه داشته باشند و از انرژی و نعمت خداوند بهره مند شوند.
نویسنده:معصومه بهره ور فتیده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: