پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۷۹۶۹
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: بودجه امری محرمانه نیست و لازم است تمام فرمانداران و مدیران کل بودجه های خودشان را بعد از تصویب بر روی سایت قرار دهند
گیتی آنلاین_ به نقل از مهر_ حمد علی موهبتی در نشست صمیمی با اصحاب رسانه که در سالن اجتماعات استانداری سیستان و بلوچستان برگزار شد، اظهار داشت: رسانه ها می توانند نقش مهمی در توسعه و رفع مشکلات ایفا کنند.

استاندار سیستان و بلوچستان با توجه به اهمیت ایجاد امید در جامعه افزود: رسانه ها باید در جهت ترویج امید در جامعه تلاش کنند.

وی با اشاره به اینکه ظلم کردن ریشه در تفکراستکباری دارد، ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران مخالف هر گونه ظلم و حامی همه مظلومان جهان است.

موهبتی با اشاره به نقش و جایگاه مردم در نظام جمهوری اسلامی بیان کرد: مشکلات یک جامعه از جایی شروع می شود که به مردم توجه نشود و این در حالی است که مردم ولی نعمت ما هستند.

وی گفت: ارزش ها متعلق به همه انسانها است و در انحصار یک شخص و گروه خاص نیست اما متاسفانه عده ای خود را صاحب ارزش می دانند و خود را برتر از دیگران می دانند.

استاندار سیستان و بلوچستان افزود: انشقاق قومی مسئله ای خطرناک است از همین رو باید با افرادی که این موضوع را هدف قرار می دهند برخورد شود حتی اگر این فرد مدیر یک دستگاه اجرایی باشد قطعا باید عزل شود.

وی تصریح کرد: جلوگیری از فساد اخلاقی و اقتصادی دو موضوع مهم و با اهمیت در  یک جامعه است که همه مدیران موظف به رعایت آن هستند.

موهبتی  با اشاره به اینکه شفاف سازی  عاملی برای حذف فساد اقتصادی است، بیان کرد: مدیران دولتی موظف به خدمت به مردم هستند و در حین مدیریت نمی توانند مشغول کار اقتصادی هم باشند.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: اصحاب رسانه افرادی را که در برخی از دستگاه های دولتی پول و مزایا دریافت می کنند اما سرکار نمی روند را شناسایی و معرفی کنند.

وی گفت: در استان سیستان و بلوچستان هم اتفاقاتی افتاده و ما تصمیم داریم مفسدان را حذف کنیم و همه ما از جمله رسانه ها باید به گونه ای رفتار کنند که هرکس خلاف قانون رفتار می‌کند، خجالت بکشد.

موهبتی بیان داشت: انتقاد یک تحفه الهی است اما اصولی دارد و انتقاد صحیح قطعا اثرگذاری فراوانی دارد و شرایط را برای اصلاح ناهنجاری ها فراهم می کند.

نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: