پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۷۹۹۳
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰
جمالی نوبندگانی:
حرف ما به اروپا این است که ما باید نفت مان را آزادانه بفروشیم و با پول آن با اختیار خودمان واردات و صادرات داشته باشیم.

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین گفت: ما اصلا کسی را اجبار نمی کنیم که نفت ما را بخرد و پیشنهاد فرانسوی ها هم که می گویند بیایید ما به شما وام می دهیم نیز پیشنهاد جالبی به نظرم نمی رسد. 
وی تاکیدکرد: وقتی ما خودمان می توانیم فروش داشته باشیم اصلا وام نیاز نداریم چرا باید وام بگیریم؟ خواسته ما این است که تحریم نفتی ما رفع شود. 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره هزینه های نفتکش ایرانی گفت: چه کسی می تواند بگوید هزینه های کشتی بیش از  قیمت دو میلیون بشکه نفت است؟ 
نماینده مردم فسا تاکیدکرد: چنین نیست، این یک بزرگنمایی است. 
وی ادامه داد: اما ممکن است که موشکی که به پهپاد امریکایی می زنیم هزینه داشته باشد. بعضی وقت ها باید هزینه ها را پرداخت کرد. 

نوبندگانی عملکرد گروه جی هفت را موفقیت آمیز ندانست و گفت: روسیه که به دلیل مسائل اوکراین از گروه جی هشت اخراج شد و   اختلافات بین اعضای گروه جی هفت نیز چندسال است کهشدیدتر شده است به نوعی که پارسال در کانادا این اجلاس تشکیل شد و دیدیم که آقای ترامپ در هواپیما امضایش را پس گرفت. 
وی ادامه داد: امسال هم اختلافات شدیدی وجود داشت؛ اختلافاتی که امریکایی ها با چینی ها داشتند؛ حتی اختلافاتی که امریکایی ها با فرانسوی ها بر روی مسائل الکترونیکی داشتند. خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بود که بحث مهمی بود.بحث ایران مطرح بود. بحث روسیه مطرح بود. یعنی آنقدر مشکلات وجود داشت که نتوانستند یک بیانیه صادر کنند.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: