پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۸۰۰۱
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۳
حاجی بابایی:
ایستادگی در برابر امریکا همیشه جواب داده است. ما در فروش نفت باید مقاومت را سرلوحه کار خود قراردهیم. مقاومت در فروش نفت یعنی این که "یا همه می توانند نفت بفروشند یا همه نمی توانند!"

حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در گفت و گو با خبرنگار گیتی آنلاین گفت: مذاکره برجام برای این بود که تحریم ها برداشته شود و حتی حاضر شدیم یک جاهایی هزینه کنیم تا مردم در آسایش باشند.
در برجام قصد ما این بود که حقمان را بگیریم، مردم در آسایش باشند، اقتصاد کشور و معیشت مردم بهبود یابد. اما همه اینها برعکس شد. 
نماینده مردم همدان ادامه داد: ما مذاکره کردیم تحریم نباشد، تحریم ها شدت پیدا کرد. مذاکره کردیم نفت مان را بفروشیم ، فروش نفتمان با مشکل مواجه شد. مذاکره کردیم تا بتوانیم در عرصه بین المللی حضور داشته باشیم حتی وزیر امور خارجه مان را هم تحریم کردند. 
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس نتیجه گیری کرد: این نشان می دهد که مقاومت جواب می دهد و غیرمقاومت جواب نمی دهد. 
وی خاطرنشان کرد: هر وقت هم مقاومت خواست جواب بدهد ما یک تلنگری به آن می زنیم. 
حاجی بابایی درباره آدریان 1 گفت: به هر حال امریکا با تمام قدرت دارد این کار را دنبال می کند و تمام توانش را به کار می گیرد که هزینه های ما را افزایش دهد. 
وی افزود: اروپایی ها هم این انگیزه را دارند و ما هم این را می دانیم. 
این نماینده مجلس شورای اسلامی نتیجه گیری کرد: پس ما هم این جمع بندی را داریم که برای فروش نفت مان باید از مقاومت استفاده کنیم. یعنی ما در مقابل این که کشتی ما را در تنگه جبل الطارق گرفتند مقاومت کردیم و آزادش کردیم. ما با پهپاد به این جمع بندی رسیدیم که امریکا نمی تواند به ما حمله نظامی کند. 
وی تاکیدکرد: حالا ما باید برای فروش نفتمان هم باید از این مقاومت استفاده کنیم. مقاومت یعنی این که یا همه می توانند نفتشان را بفروشند یا همه نمی توانند. 
حاجی بابایی درباره تغییرات شرایط فروش نفت گفت: ما هر زمان که قدرت داشته باشیم و مقتدرانه جلوی امریکا بایستیم وضعمان خوب است. هر وقت جلوی امریکا کوتاه بیاییم یعنی عقلانی و با تدبیر از خودمان دفاع کنیم به نتیجه می رسیم. الان هم در چند وقت گذشته واقعا افتخار آفرین بود و مقاومت همه جا جواب داد.
رئیس فراکسیون ولایی مجلس تصریح کرد: تا مقاومت می خواهد جواب بدهد یک عده می خواهند زیرپای مقاومت را خالی کنند و یک دفعه حرف مذاکره را به میان می آورند. 
وی پرسید : این چه معنایی دارد؟ ما که مرحله اول موفق شدیم مرحله دوم هم موفق شدیم مرحله سوم هم اگر قدرتمندانه انجام دهیم موفق می شویم. برویم به سمت سانتریفیوژها. گروهی در کشور نمی خواهند که مقاومت حرف آخر را بزند و این پیروزی به نام مقاومت تمام شود.  

نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: