پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۰۵۶
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۸
ابطحی:
اگر رئیس جمهور، وزیر آموزش و پرورش را حمایت کند، موفق می شود و ما هم دعا می کنیم موفق باشد.

سید محمد جواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین درباره انتخاب محسن حاجی میرزایی به عنوان وزیر آموزش و پرورش گفت: همانطور که دیدید وزیر جدید از سابقه کار دولتی برخوردار است، تخصصی در زمینه آموزش و پرورش ندارد اما به کارهای اداری به خوبی واقف است. در بیان هم خوب صحبت کرد یعنی رایی که آورد را مرهون بیان و وعده هایی که داد بود و همینطور چالش های آموزش و پرورش که مورد اشاره قرار داد.
وی افزود: اگر یک درصد از وعده هایی که وزیر جدید آموزش و پرورش امروز داد، عملیاتی شود ما پیشرفت قابل توجهی را در آموزش و پرورش شاهد خواهیم بود.
نماینده مردم خمینی شهر در ادامه گفت: چون من با وضعیتی که از آموزش و پرورش سراغ دارم و با توجه به چالش هایی که وزیر آموزش و پرورش در پیش رو دارد تصور می کنم از همین امروز باید ساختار آموزش و پرورش را دگرگون کند.
ابطحی درباره میزان موفقیت حاجی میرزایی پیش بینی کرد: اگر همانطور که در مجلس اظهارکرد آقای روحانی حمایتش کند و از پشتیبانی دولت برخوردار باشد که علیه وی جو سازی خواهد شد.
وی بدیهی دانست: بالاخره کسی که وارد میشود بخواهد دگرگونی ایجاد کند مخالف زیاد پیدا می کند حتی همین کسانی که برای ایشان رای جمع می کردند! 
ابطحی در انتها گفت: اگر رئیس جمهور، وزیر آموزش و پرورش را حمایت کند موفق می شود و ما هم دعا می کنیم موفق باشد.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: