پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۸۱۰۴
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
در ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع)؛
به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت امام حسین (ع) تماشاخانه ایرانشهر از روز شنبه ۱۶ شهریورماه تا پنجشنبه ۲۱ شهریور تعطیل است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل تماشاخانه ایرانشهر، به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) این مجموعه تئاتری از روز شنبه ۱۶ تا پنجشنبه ۲۱ شهریور تعطیل است.

شایان‌ذکر است از روز جمعه ۲۲ شهریورماه تماشاخانه ایرانشهر در سالن دکتر ناظر زاده کرمانی با دو نمایش «شک» به کارگردانی مهدی کوشکی و با بازی مهدی آذر بخش، نغمه آقازاده، مینا اسکندری، کاظم بابایی، مونا تدین پور، ارشیا تهرانی، مسعود خانی، عباس خداقلی زاده ... در ساعت ۱۸:۳۰ و «آواز قو» به کارگردانی پریزاد سیف و با بازی سعید پور صمیمی و پریزاد سیف در ساعت ۲۱ میزبان مخاطبان خواهد بود.

همچنین در سالن استاد سمندریان نیز نمایش «امروز روز خوبی ست برای مردن» به کارگردانی کمال هاشمی و با بازی شیوا فلاحی و سارا سجادی در ساعت ۲۱:۱۵ اجرای عمومی خود را مجدد آغاز می‌کند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: