پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۸۱۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
تمهیدات ویژه شرکت آب و فاضلاب لرستان برای روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در سطح شهرهای استان
‍ ‍ ‍  

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از تمهیدات ویژه این شرکت برای روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در سطح شهرهای استان خبر داد و گفت: ۸۰ اکیپ اتفاقات این شرکت به صورت مستمر آماده خدمات‌رسانی به مردم هستند.

 حمیدرضا کرم وند امروز در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت ایام سوگواری حسینی بیان کرد: با توجه به اینکه امسال ایام محرم به خصوص دهه اول در شهریورماه قرار گرفته و هوا تقریبا گرم بوده این شرکت با توجه به حضور گسترده مردم در روزهای تاسوعا و عاشورا اقدام به اجرای تمهیدات ویژه‌ای خواهد کرد.

وی ادامه داد: مستقر نمودن تانکرهای آبرسان با شیرهای آب تعبیه شده جهت رفاه حال هم‌استانی‌های لرستانی در مسیرهای عزاداری شهرهای مختلف در دستور کار قرار دارد. وی ادامه داد در جهت رفاه شرکت کنندگان درمراسم شیرخوارگان حسینی حدود 8000عدد آب لیوانی بین عزیزان توزیع شده وبرنامه ریزی کردیم بین تعدادی از موکب های مستقر شده نیز آب های بسته بندی توزیع کنیم


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان در ادامه عنوان کرد: همچنین این آمادگی وجود دارد تا تاسیسات و محوطه تاسیسات شرکت آب و فاضلاب لرستان در شهرهای مختلف استان برای درست کردن نذری و سایر امورات در اختیار هیات مذهبی قرار گیرد.

کرم وند اظهار داشت: با توجه به اینکه پیش‌بینی می‌شود در این چند روز شاهد افزایش مصرف آب شرب باشیم ضمن توصیه به همه شهروندان در راستای صرفه‌جویی تمهیدات لازم در خصوص پر بودن مخازن و تامین آب مورد نیاز  اتخاذ شده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه از تمام ظرفیت خود در جهت خدمات‌رسانی به هم‌استانی‌های لرستانی بهره خواهیم گرفت، افزود: با تمام ظرفیت در تلاش هستیم تا در چند روز آینده شهرهای استان از نظر تامین آب شرب با مشکلی مواجه نشوند.

این مسوول بیان کرد: مرکز ارتباط مردمی 122 شرکت آب و فاضلاب لرستان به صورت 24 ساعته کاملا فعال بوده و شهروندان در صورت مشاهده هر گونه مشکل مراتب را سریعا با این سامانه در میان گذاشته تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدامات لازم صورت گیرد.

مدیرعامل شرکت آبفا لرستان با اشاره به آماده باش ۸۰ اکیپ اتفاقات در دو بخش آب و فاضلاب در روزهای آینده افزود: تمامی نیروهای اتفاقات این شرکت در بخش آب و فاضلاب به صورت آماده باش در محل کار خود مستقر و در سطح شهرهای  استان در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی به صورت برنامه‌ریزی شده و منسجم آماده حل موارد احتمالی در حوزه خدمات شرکت آب و فاضلاب شهری استان هستند.

مریم نظری 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: