پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۱۶۵
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
پس از تلاش و سختی های طاقت فرسا ،از سرزمین مهر و آفتاب دانیال شه بخش بوکسور خوش آتیه استان ، با وجود مشکلات مالی توانست به تیم ملی بوکس بزرگسالان راه یابد، مشکلاتی که خود فرصتی جدا می طلبد برای بیان و بابیان آن مثنوی هفتاد من خواهد شد.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین_ به گفته رئس هیئت بوکس سیستان و بلوچستان_ پس از تلاش و سختی های طاقت فرسا ،از سرزمین مهر و آفتاب دانیال شه بخش بوکسور خوش آتیه استان ، با وجود مشکلات مالی توانست به تیم ملی بوکس بزرگسالان راه یابد، مشکلاتی که خود فرصتی جدا می طلبد برای بیان و بابیان آن مثنوی هفتاد من خواهد شد.
نیازی به توضیح نیست که انتخاب برای عضویت در تیم ملی سخت تر از عبور از هفت خوان رستم است،با وجود این متاسفانه از اعزام دانیال ، آن هم در آخرین لحظات و در فرودگاه امام ، به مسابقات جهانی روسیه ، که برای اولین بار برای ورزش بوکس استان مهیا شده بود درحین ناباوری جلوگیری به عمل آمد.
باوجود فقر در استان ،مگر چند دانیال شه بخش می توانند خود را بصورت فیکس تیم ملی درآورند؟! نتیجه این همه زحمات طاقت فرسا و رشد ورزشکاران ما که از کوچه و پس کوچه های خاکی برخاسته اند چه می شود؟


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: