پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۱۷۰
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵
رئیس انجمن کوتاه قامتان سیستان و بلوچستان گفت: در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان اعضای کوتاه قامتی را که تا به این لحظه سعادت حضور در بارگاه ملکوتی حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) را نداشته اند را به مشهدالرضا اعزام شدند.
مریم نادری در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین اظهار داشت: در تلاشیم تا برنامه های فرهنگی،مذهبی خود را در استان سیستان و بلوچستان افزایش دهیم و با توکل برخدا و یاری خیرین و مسئولین بتوانیم قدم های مثبتی برای کوتاه قامتانی که از لحاظ مالی در شرایط سختی هستند برداریم.

وی  درخصوص فعالیت های گذشته ی این سازمان مردمی افزود:  پیگیری شناسنامه برخی از اعضا که باوجود ایرانی بودن ،فاقد شناسنامه هستند ، پیگیری درمان رایگان این عزیزان که شامل هماهنگی با پزشکان متخصص،ازمایشگاه ها و حتی دندانپزشکی بوده است ، تهیه ی بسته های غذایی برای کوتاه قامتانی که از لحاظ مالی شرایط سختی دارنداز جمله اقدامات این انجمن است، همچنین باهمت و یاری خیرین در زمینه ی ترمیم خانه ی برخی کوتاه قامتان و کمک های مالی برای خانواده های نیازمند نیز تلاش هایی را صورت داده ایم.

وی ادامه داد:  کوتاه قامتانی که بیماری های دشواری دارند و امکان درمانشان در استان نیست، به تهران و شهرهای دیگر اعزام کرده ایم،  ولی باز هم در بسیاری از موارد به مشکل خورده ایم که نیازمند حمایت همه جانبه مردم و مسئولین هستیم.

نادری تصریح کرد:  تلاش برای  فرهنگسازی درخصوص از بین رفتن دیدگاه مردم نسبت به کوتاه قامتان که باعث گوشه نشینی و افسردگی کوتاه قامتان عزیزمان میشود یک ضرورت است. تا این عزیزان کوتاه قامت که خودم نیز عضوی از آن ها هستم و دردهایشان را چشیده ام بتوانند مانند مردم عادی در جامعه حضور پیدا کنند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: