پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۱۷۳
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰
گیتی آنلاین - کرمانشاه - مسابقات دوی صحرانوردی با حضور تیم های کرمانشاه و ثلاث باباجانی برگزار شد و تیم کرمانشاه قهرمان شد
مسابقات دوی صحرانوردی با حضور تیم های کرمانشاه و ثلاث باباجانی برگزار شد.

مسابقات دوی صحرانوردی قهرمانی استان به میزبانی شهرستان ثلاث باباجانی به مسافت شش هزار و پانصد متر از روستای کانی دانیال شروع و نقطه پایانی میدان مولوی این شهرستان بود.

گفتنی است : در مسابقات صحرا نوردی دو تیم کرمانشاه و ثلاث باباجانی حضور داشتند. اما با توجه به حضور دو قهرمان ملی و آسیایی "همایون همتی و پژمان یارولی " باعث شده بود این رقابتها از سطح بالایی برخوردار باشد.

دوندگان کرمانشاهی توانستن در این مارتن سخت مقام های اول تا چهارم‌ را  کسب کنند. در مراسم اهدا مدال اقایان قلقله ای بخشدار محترم و سبحانی سرپرست هلال احمر شهرستان ثلاث باباجانی ، جوایز نفرات پنجم تا دهم را متقبل شدند. 

در پایان این دوره از مسابقات : با حضور مسئولین و جوانان علاقمند به رشته دوومیدانی مراسم اهدا جوایز به نفرات برتر انجام شد.

جای دارد از آقایان عزیزی سرپرست اداره ورزش جوانان شهرستان ثلاث باباجانی ، شیرزاد سهرابی رئیس هیات صحرا نوردی و همچنین هدایت خانی بجهت برگزاری این مسابقات تشکر و قدردانی نمائیم.

تصاویر: مهدی حشمتی
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: