پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۱۸۹
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
شن هایی شیونگ رییس رادیو و تلویزیون مرکزی چین روز سه شنبه 19 شهریور 10 سپتامبر در پکن جداگانه با رییس خبرگزاری رویترز و معاون خبرگزاری اسوشیتدپرس که برای شرکت در مجمع عالی جامعه همکاری بین المللی تلویزیونی راه ابریشم سال 2019 در پکن به سر می برند، دیدار کرد.

رییس رادیو و تلویزیون مرکزی چین در دیدار با رییس رویترز با اشاره به آنکه خبرگزاری رویترز از رسانه های مهم بین المللی است و در زمینه گزارشهای اطلاعات مالی نقش نمادین دارد، گفت: واقعیت و عینییت و عدالت اصول اساسی رادیو و تلویزیون مرکزی چین در تهیه گزارش است. این رسانه مایل است در تبادل اخبار، بهره وری مشترک از اطلاعات مالی همکاری خود با رویترز را تقویت و با صدایی عادلانه و معتبر افکار عمومی بین المللی را هدایت کند.

رییس رویترز ضمن موافقت کامل با دیدگاه شن هایی شیونگ گفت: رویترز همواره به واقعیت، عینیت و عادلانه بودن اخبار و گزارشها اهمیت می دهد و به بازار چین نیز ارزش زیادی قائل است. رویترز به گسترش همکاری خود با رادیو و تلویزیون مرکزی چین بسیار اهمیت می دهد و امیدوار است در زمینه تهیۀ گزارشهای مالی و دارایی، خدمات مالی و غیره همکاری همه جانبه ای با رادیو و تلویزیون مرکزی در پیش گیرد و امیدوار است سازوکار اطلاع رسانی و بازخورد بین دو طرف تکمیل شود.

شن هایی شیونگ در دیدار با معاون خبرگزاری اسوشیتدپرس نیز با بیان آنکه رادیو و تلویزیون مرکزی چین در راه اندازی شعبه ها و دفاتر خود در خارج و گزارشهای بین المللی و سازندگی شبکه اطلاع رسانی بین المللی با اسوشیتدپرس همکاری مؤثری داشته است. رادیو و تلویزیون مرکزی چین ضمن ادامه تعمیق همکاری و تبادلات و ایفای نقش مکمل با اسوشیتدپرس، هر کدام با استفاده از برتریهای خود، به تحقق منافع مشترک و همکاری برد برد بپردازد.

معاون اسوشیتدپرس در این دیدار با بیان آنکه همکارانش در این خبرگزاری توسعه سریع غیرقابل تصور رادیو و تلویزیون مرکزی چین از لحاظ نوآوری و کیفیت پس از تأسیس رسمی آن را مشاهده کرده اند، گفت: اسوشیتدپرس رادیو و تلویزیون مرکزی چین را شریک و دوست خود تلقی می کند و نه مشتری معمولی یا رقیب خود. اسوشیتدپرس از رادیو و تلویزیون مرکزی چین در پخش اطلاعات اصیل، عینی و عادلانه برای افکار عمومی جهانی پشتیبانی می کند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: