پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۸۲۰۳
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۷
افشاگری و گلایه پدر دختر آبی :
حیدر علی خدایاری : سحر مشکل عصبی داشت ؛ هیچ سلبریتی و فوتبالیستی به او سر نزد ؛ او تحت تاثیر برخی خودسوزی کرد.
به گزارش گیتی آنلاین , حیدر علی خدایاری پدرمرحوم سحر خدایاری ( سارا ) ملقب به دختر آبی در تشریح جزئیات ماجرایی که برای دخترش رخ داده بود، اظهار کرد:دختر من ازنظر عصبی مشکل داشت و در آن روز هم اعصابش بهم می ریزد و فحاشی می کند و با مامور نیروی  انتظامی درگیر می شود.

پدر سحرخدایاری در ادامه افزود:در این چند روزی که سحردر بیمارستان بستری بود هیچ سلبریتی,فوتبالیست و یا مسئولی به ملاقات او نیامد و من کسی را ندیدم.

علی خدایاری تصریح کرد:هرکسی که می گوید سحر قربانی شده بی‌دلیل این حرف را می زند، سحر قربانی چه شده؟ یک مشکل عصبی داشته که در روزی که به دادگاه می رود باز هم اعصابش به هم می ریزد و بعد اقدام به خودسوزی می کند.

وی خاطرنشان کرد:هیچ حکمی مبنی بر زندانی شدن سحر صادر نشده و ما به عنوان خانواده سحر اعلام می کنیم که اصلا قرار نبوده سحر زندانی شود.

وی افزود: من فدایی نظام هستم و در جنگ تحمیلی هم جانباز شدم، امام را با جان و دل دوست دارم و از این به بعد هم اگر خدایی نکرده برای کشور اتفاقی رخ دهد از پیشتازانی هستم که از نظام دفاع کنم، ترسی ندارم اگر یک درصد با نظام مشکلی داشتم الان اعلام می کردم ولی می گویم که نه من و نه دخترم و نه هیچ یک از افراد خانواده ام با نظام مشکلی نه داشته ایم و نه داریم.

خدایاری گفت:پیکر دختر من را بعد از فوت تحویل دادند و مشکلی برای دریافت پیکرش نداشتیم و گفتند هرجایی دلتان می خواهد سحر را دفن کنید و اصلا برای خاکسپاری و مراسم هم مشکلی نداشتیم.

حیدر علی خدایاری در پایان چنین گفت:از افرادی که از خون دختر من سوءاستفاده می کنند راضی نیستیم و حلالشان نمی کنیم، این افراد اشتباه می‌کنند که به بهانه اتفاقی که برای سحر رخ داده دارند علیه کشور صحبت می کنند.

منبع : خبرگزاری فوتبال ایران

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: