پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۸۲۳۰
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۱
کانال ارتباط مردمی حاجی بابایی اعلام کرد:
حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون فرهنگیان و رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی، قاسم مستقیم را به عنوان مشاور و رئیس دفتر خود معرفی کرد.

 

حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان و فامنین طی حکمی قاسم مستقیم را به سمت مشاور و ریاست دفتر خود منصوب کرد.

در این حکم بر لزوم ارتباطات مردمی، توجه به اقشار و احاد مردم ، نظارت و پایش و رصد برنامه های توسعه اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی همدان تاکید و از زحمات آقای عباس حسنی محتشم تشکر شده است.

لازم به ذکر است، آقای قاسم مستقیم ، در دفتر نماینده مردم همدان و فامنین حمیدرضا حاجی بابایی ،  در همدان و  تهران اشتغال داشته است.
مستقیم در دوران وزارت حاجی بابایی با او همکاری داشت.


متن ابلاغ آقای قاسم مستقیم به شرح ذیل است:

           
                  بسم الله الرحمن الرحیم


جناب آقای قاسم مستقیم

سلام علیکم

 بدینوسیله جنابعالی را که از تجارب گرانسنگ و طولانی برخوردار هستید، به عنوان مشاور و رئیس دفتر  منصوب می نمایم، امید است با تلاش بی شائبه، زمینه ارتقاء  رضایت عمومی را بیش از پیش، با ارائه خدمات صادقانه به مردم شریف وعزیز شهرستان های همدان و فامنین فراهم نمایید.

ارتباط موثر وسازنده با دستگاههای اجرایی و خدمات_رسان ، نهادهای انقلابی  ومردمی ، اقشار، اصناف و آحاد مردم عزیز، رصد و نظارت بر برنامه های توسعه فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی وارائه گزارش پیشرفت آنها، مورد تاکید و انتظار است.

همچنین باتوجه به مراجعات مکرر مردم عزیز  استان لازم است، برعدم هرگونه دخالت دفتر و اینجانب در امور سیاسی شهرستان های استان  کما فی السابق تاکید نمایید.


با تشکر از زحمات جناب اقای عباس حسنی_محتشم در دوران تصدی، توفیق روز افزون، همراه با عزت و سربلندی را برای شما از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

          حمیدرضا حاجی_بابایی
 
        نماینده مردم همدان وفامنین

رونوشت: کلیه دستگاههای اجرایی جهت اطلاع وهمکاری

نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: