پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۸۲۳۹
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰
بررسی دقیق پرونده ها و تسریع در فرآیند صدور رای توسط شعب کمیسیون ماده ۱۰۰ می تواند در جلوگیری از تخلفات ساختمانی نقشی بسیار مهم داشته باشد.

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، رضا ویسی در جریان این بازدید در سخنانی گفت: بررسی دقیق پرونده ها و تسریع در فرآیند صدور رای توسط شعب کمیسیون ماده ۱۰۰ می تواند در جلوگیری از تخلفات ساختمانی نقشی بسیار مهم داشته باشد.

وی تاکید نمود: کارکنان دبیرخانه این کمیسیون همواره به عنوان بازوان پرتوان شهرداری می توانند در تسریع کارها تاثیراتی چشمگیر داشته باشند.

در ادامه این برنامه فاطمه مهاجر رئیس دبیرخانه کمیسیون ماده ۱۰۰ و یکی از دبیران شعبات، در باره چگونگی تشکیل و ارسال پرونده ها به وسیله شهرداری های مناطق به دبیرخانه کمیسیون و همچنین تامین سخت افزارها و نرم افزارهای مورد نیاز پیشنهاد هایی ارائه کرد که مورد توجه و امعان نظر رضا ویسی قرار گرفت.

سرپرست معاونت شهر سازی و معماری شهرداری رشت همچنین در جریان این برنامه بازدید قول همه گونه همکاری برای حل مسائل مربوطه را به دست اندرکاران کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری داد و گفت: تلاش می کند تا مرحله به مرحله از مسائل و مشکلات متعدد این کمیسیون حل و مرتفع شود.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: