پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۲۶۶
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
با حضور کارگردان اثر صورت می گیرد؛
در هفتمین برنامه «فیلمنامه فیلم» از سری نشست‌های «سینماپاتوق» حوزه هنری، فیلم مستند «خانه‌ای برای تو» با حضور مهدی بخشی‌مقدم (کارگردان) و مهدی شامحمدی (تهیه‌کننده) نقد و بررسی می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، نمایش و بررسی مستند «خانه‌ای برای تو» با سخنرانی و ارائه مهدی بخشی‌مقدم (کارگردان) مهدی شامحمدی (تهیه‌کننده) در هفتمین برنامه «فیلمنامه فیلم» از سری نشست‌های «سینماپاتوق»، یکشنبه 24 شهریور از ساعت ۱۴:۳۰ در سالن اوستا حوزه هنری برگزار می‌شود.

«خانه‌ای برای تو» روایت داوود جوان ۳۰ ساله گیلانی است که کمتر از یک سال از ازدواجش می‌گذرد و در شغلش دچار ورشکستگی شده است. او همزمان متوجه می‌شود که به سرطان پیشرفته‌ای دچار شده و در این شرایط برای زندگی‌اش تصمیمات جدیدی می‌گیرد.کارگردانی این اثر را مهدی بخشی‌مقدم و تصویربردار آن با محمد حدادی، صدابرداری حسن شبانکاره ، صداگذاری حسین ابراهیمی وتدوین‌گری عطا مهراد برعهده داشتند.

گفتنی است این مستند با حضور در سی‌و‌هفتمین جشنواره فیلم فجر، بخش رقابتی جشنواره کراکف لهستان و دوازدهمین جشنواره سینماحقیقت موفق به کسب نشان فیروزه بهترین فیلم این جشنواره شد و در جشن مستقل سینمای مستند حائز کسب عنوان بهترین فیلم شد.

شایان ذکر است نمایش این فیلم با حضور هنرجویان و دانشجویان سینما، علاقمندان، اعضای کانون سینمایی سوره و جمعی از خبرنگاران و اهالی رسانه با هدف بررسی فیلمنامه فیلم پیش‌بینی شده است.

حضور کلیه منتقدان سینمایی و نمایندگان رسانه‌های گروهی در این برنامه رایگان و آزاد است.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: