پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۲۸۶
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳
به همت مجموعه هلدینگ امیران صورت می گیرد؛
مجموعه هلدینگ امیران، نمایشگاه هنری از آثار هنرمندان ایرانی در ازمیر ترکیه برگزار می‌کند.
مدیریت مجموعه امیران در خصوص برگزاری این نمایشگاه گفت با توجه به شرایط اقتصادی و هنری ایران جهت توانمندی و خلاقیت هنرمندان حوزه عکس ایران عزیز با هدف معرفی , برند سازی و فروش با موضوعات حیات وحش و طبیعت , صلح ایران برگزار می‌شود. 
مهلت ثبت نام این نمایشگاه در پی توافقات انجام شده برگزار کننده نمایشگاه با وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی مهلت ثبت نام برای هنرمندان به شرط وجود ظرفیت تا تاریخ 10 مهرماه تمدید شد.
دکتر شریفی همچتین افزود این نمایشگاه محدودیت شرکت نداشته و تمامی عکاسان و هنرمندانی که به فعالیت در موضوعات فوق علاقه مند هستند می توانند شرکت کنند. 
وی رویکرد اصلی مجموعه هلدینگ امیران برگزاری نمایشگاههای نیابتی هنری در جهت توانمند سازی هنرمندان ایران زمین معرفی کرد به این معنا که در هیچ یک از نمایشگاهها و ایونت های بین المللی حضور هنرمندان الزامی نبوده و این امر کاهش هزینه های هنرمندان جهت شرکت در نمایشگاه ها را تا 90% در پی دارد.
نمایشگاه بین المللی عکس ازمیر محدودیتی برای ثبت نام و ارسال عکس ندارد ولیکن در ادامه آثار ارسالی داوری شده و حداکثر 110 اثر برتر در پائیز امسال به نمایش درخواهند آمد.
در رویدادهای بین المللی مجموعه هلدینگ امیران غیر از امکان فروش ارزی آثار،سه اثر برگزیده به انتخاب گالری ترک و مجموعه هلدینگ امیران به ترتیب جایزه و حق استفاده از امکانات 25, 12 و 6 میلیون تومانی خدمات مجموعه هلدینگ امیران را دریافت خواهند کرد.
از دیگر امتیازات راه یافتگان به مرحله نهایی امکان نمایش و فروش آثار از طریق گالری آنلاین مجموعه ( Parsforte.com ) می باشد.
لازم به ذکر است برای تمامی شرکت کنندگان نمایشگاههای مجموعه هلدینگ امیران گواهی معتبر بین المللی صادر خواهد شد . 
این نمایشگاه بین المللی تابع ضوابط و قوانینی می باشد که عکاسان عزیز بایستی با مراجعه به وب سایت از آن‌ها اطلاع حاصل نمایند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: