پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۳۲۰
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۵
سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برای حمایت از کتابخانه‌های مناطق محروم اقدام به جمع‌آوری کتاب‌های مازاد مردم در سراسر کشور و ارسال آنها به مناطق کم‌برخوردار کرده است.

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، ایجاد شور کتابخوانی در مناطق محروم کشور یکی از اهداف اداره کل فراهم‌آوری کتابخانه ملی است که در تازه‌ترین اقدام خود قصد دارد کتاب‌های بدون استفاده مردم را جمع‌آوری و به کتابخانه‌های مناطق محروم ارسال کند.

علاقمندان به اهدای کتاب می‌توانند یا با شماره تلفن‌های 81623240 و81623154 تماس بگیرند یا کتاب‌های خود را به نشانی تهران، بزرگراه حقانی، بلوار کتابخانه ملی، اداره کل فراهم‌آوری، گروه مبادله و اهدا ارسال کنند.

سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در کنار اهدای کتاب به مناطق مختلف کشور به خصوص مناطق محروم در این حوزه از همگان برای اهدای کتاب‌های بدون استفاده و مازاد خود در جهت غنای کتابخانه‌های مناطق محروم دعوت کرده است.

در این اطلاعیه از تمامی فرهیختگانی که کتاب را ضامن حفظ میراث فرهنگی و توسعه دانش بشری می‌دانند، دعوت شده تا در جهت نیل به این هدف والا با اداره کل فراهم آوری- گروه مبادله و اهدا کتابخانه ملی همکاری کنند.


منبع : تسنیم

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: