پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۳۸۳
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۶
آموزش طب اسلامی ، پیشگیری و احیا سبک زندگی ایرانی اسلامی یکی از برنامه های کارگروه سلامت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج)استان قزوین می باشد که با همراهی دکتر روازاده پدر طب اسلامی ایران در حال پیگیری و انجام است.
به گزارش گیتی آنلاین,سعید رجبعلی مدیر کارگروه سلامت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج)استان قزوین در خصوص حضوردکتر روازاده و برنامه های انجام شده با حضور وی در قزوین اظهار کرد: دکتر روازاده صبح روز چهارشنبه جلسه ای با حضور جناب سرهنگ برین جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین با مدیرکل صدا و سیمای قزوین داشتند و در خصوص اهمیت پرداختن به طب اسلامی و بهره بردن از این دانش تبادل نظر کردند.
وی افزود: حضور در برنامه "صبح زندگی" بصورت زنده در شبکه قزوین و صحبت در خصوص کشاورزی اسلامی از دیگر برنامه های ایشان در قزوین بود.
رجبعلی در ادامه بیان کرد: دکتر روازاده در جمع طلاب حوزه های علمیه قزوین در حوزه امام صادق علیه السلام در خصوص سبک زندگی ایرانی اسلامی سخنرانی کردند.
مدیر کارگروه سلامت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج)استان قزوین در خاتمه عنوان کرد: سخنرانی در جمع پاسداران سپاه استان قزوین، دیدار با آیت اله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین، حضور و سخنرانی در همایش بزرگ سبک زندگی اسلامی در مسجد النبی شهر قزوین و سخنرانی در جمع نمازگزاران مسجد جامع المهدی این شهر از دیگر برنامه های دکتر روازاده در استان قزوین بود.

عزه میرصادقی


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: