پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۸۳۸۷
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۲:۳۰
با حضور رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید اشرفی اصفهانی(ره)؛
روز دوشنبه 27 شهریور 98 مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید مرکز رسیدگی به امور مساجد شهریار برگزارشد.

به گزارش گیتی آنلاین آيين تكريم‌ و معارفه مديران‌ سابق وجديد مركزرسيدگی ‌به‌‌امورمساجد شهرستان شهریار باحضور رييس‌ مركز حجت الاسلام والمسلمین نوری زاده، مسئولین مرکز و نواحی، ائمه‌ جمعه و جماعات و مسئولين شهرستان‌شهريار برگزار شد. 
در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین حیدری تودیع و حجت الاسلام و المسلمین محمد نظری به عنوان رئیس جدید مرکز رسیدگی به امور مساجد شهریار معارفه شد. 
وی طی یک سال گذشته علاوه بر داشتن همین مسئولیت در شهرستان ملارد سرپرست دفتر رسیدگی به امور مساجد شهریار بوده است که امروز به عنوان رئیس این مرکز در این مسئولیت ابقا شد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز رسیدگی به امور مساجد در حاشیه این مراسم که در سالن همایش های فرهنگسرای استاد شهریار برگزار شد ریاست مرکز و تیم همراه - معاون جذب و آموزش و دیگر مسئولین مرکز از نمایشگاهی که به مناسبت هفته دفاع مقدس در محل ناحیه برگزار شده است، بازدید کردند.

همچنین ریاست مرکز از مسجد جامع شهریار نیز بازدید و در نماز جماعت ظهر و عصر  به امامت امام جمعه شهریار، حجت الاسلام و المسلمین سالمی شرکت کرد.


بازدید از پروژه توسعه مصلی بزرگ شهریار نیز در حاشیه این مراسم انجام شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: