پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۸۳۹۱
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
بازگشت قهرمانان ؛
گیتی آنلاین - کرمانشاه - افتخارآفرینان ملی پوش کرمانشاهی تیم فوتبال که موفق به کسب مقام قهرمانی تورنمت 15 سال کافا شدند با حضور مسئولسن هیأت فوتبال استان وارد کرمانشاه شدند.
به گزارش خبرنگار ورزشی گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه مراسم استقبال از ملی پوشان فوتبال دارنده مدال قهرمانی تورنمنت زیر 15 ۱۵ سال کافا ازبکستان غزال مرشدی نیکنام از کرمانشاه ، آرمیتا محمدخوانی از گیلانغرب و حسناپرویزی از جوانرود ، با حضور مسئولین ، اعضای هیات فوتبال ورزشکاران و قهرمانان روز چهارشنبه "بیست و هفتم" شهریور ماه ۹۸ راس ساعت ۲۱:۴۵ در فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه برگزار  شد.

گفتنی است در این رقابتها تیم فوتبال دختران ایران در اولین دیدار خود با نتیجه 4 بر صفر تاجیکستان را شکست داد و برابر قرقیزستان با نتیجه یک بر صفر پیروز میدان شد تا با سه پیروزی،‌ به قهرمانی تورنمنت کافا دست یابد.

تیم فوتبال دختران زیر 15 سال ایران در آخرین دیدار خود در تورنمنت کافا، به مصاف تیم زیر 15 سال ازبکستان رفت و با نتیجه 3 بر 2 به برتری رسید.

غزل مرشدی، دیانا نوروزی و فاطمه یوسفی، گل‌های ایران را مقابل میزبان مسابقات به ثمر رساندند.


تصاویر: مهدی حشمتی

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:صابر رفیعی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: