پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۳۹۲
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
​در نشست با مسئول واحد آموزش صنایع و صنوف فنی و حرفه ای استان البرز:
بهروز حصاری : یکی از برنامه ها و اهداف مجموعه اصناف در سراسر کشور برگزاری دوره های آموزشی به منظور ارتقاء سطح مهارت های علمی و تخصصی فعالان صنفی است .

گیتی آنلاین - در نشست با مسئول واحد آموزش صنایع و صنوف فنی و حرفه ای استان البرز:

چگونگی انعقاد تفاهم نامه همکاری  میان تشکل های صنفی واداره کل فنی وحرفه ای استان البرز مورد بررسی قرار گرفت 

در نشست هیات رئیسه اتاق اصناف با آقایان مهندس محمد رضا فعلی مسئول آموزش در صنایع و صنوف و مهندس محرم نوری ،کارشناس آموزش در صنایع و صنوف اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز، موضوع انعقاد تفاهم نامه همکاری دوجانبه و استفاده از ظرفیت های کارگاهی و آموزشی فنی و حرفه ای استان مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت .

بهروز حصاری ،رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز در همین رابطه گفت : یکی از برنامه ها و اهداف مجموعه اصناف در سراسر کشور برگزاری دوره های آموزشی به منظور ارتقاء سطح مهارت های علمی و تخصصی فعالان صنفی است .

وی افزود : نشست امروز در راستای اجرای ماده 16 از آیین نامه اجرایی منابع مالی اتحادیه های صنفی و تکلیف قانونی آنها در برگزاری دوره های آموزشی انجام شد و طی آن نحوه ی همکاری های دو جانبه اصناف و اداره کل فنی و حرفه ای استان مورد بررسی قرار گرفت .

حصاری افزود : اتاق اصناف البرز، پیش از این نیز همکاری هایی با اداره کل فنی و حرفه ای استان داشته است و در حال حاضر نیز تعدادی از اتحادیه های صنفی همکاری های نزدیکی با این مجموعه بزرگ آموزشی دارند، اما با توجه به گستردگی خدمات و ظرفیت های متعددو منحصر بفرد  آموزشی در مجموعه  فنی و حرفه ای استان البرز ،امکان استفاده و همکاری های بیشتر میان این دو مجموعه وجود دارد که باید از آن در جهت افزایش سطح مهارت های فنی و تخصصی فعالان صنفی کرج استفاده کنیم .

نویسنده:زراعتی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: