پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۸۳۹۸
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
جوابیه
گیتی آنلاین - کرمانشاه - در پی انتشار فیلمی کوتاه در فضای مجازی مبنی بر زندگی بانوی مددجو ثلاث باباجانی در کانکس و عدم دریافت خدمات حمایتی از سوی کمیته امداد، اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی این نهاد در استان کرمانشاه جوابیه ای صادر کرده است.
جوابیه

در پی انتشار فیلمی کوتاه در فضای مجازی مبنی بر زندگی بانوی مددجو ثلاث باباجانی در کانکس و عدم دریافت خدمات حمایتی از سوی کمیته امداد، اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی این نهاد در استان کرمانشاه جوابیه ای صادر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری گیتی انلاین از کرمانشاه ، پس از انتشار فیلمی کوتاه از زندگی بانوی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان ثلاث باباجانی در تاریخ ۲۷/۶/۹۸ در کانال های فضای مجازی با موضوع " عدم اختصاص خدمات حمایتی این نهاد بالاخص مسکن، درمان و معیشت به بانوی سالخورده در منطقه زلزله زده ثلاث باباجانی" توضیحاتی به شرح ذیل لازم به ذکر است:

این بانوی مددجو به همراه دخترش از سال ۱۳۹۳ تحت حمایت کمیته امداد ثلاث باباجانی درآمده و در این مدت همانند دیگر مددجویان از خدمات حمایتی این نهاد بهره مند شده اند.

این بانوی ثلاثی با احتساب یارانه ماهانه ۲۷۵ هزار و ۵۰۰ تومان از کمیته امداد مستمری دریافت می کند . همچنین این بانو به همراه فرزندانش از خدمات دفترچه درمانی روستایی بهره مند می شود که در این رابطه لازم به توضیح است که مددجویان ساکن در شهرهای کمتر از ۲۰ هزار نفر جمعیت از دفترچه درمانی روستایی برخوردار می شوند که این مهم به دلیل پایین بودن جمیعت شهرستان ثلاث باباجانی پیرامون مددجویان تحت حمایت این شهرستان نیز صدق می کند.

همچنین دختر ایشان که هم اکنون چند روزی است به دلیل بیماری در بیمارستان پیروزگرد تهران بستری شده است در کنار بهره مندی از خدمات بیمه روستایی از خدمات بیمه تکمیلی این نهاد بهره مند و کمیته امداد در نظر دارد در زمان ترخیص نیز هزینه های تکمیلی بیمارستانی وی را پرداخت کند. همچنین بانوی مددجو به دلیل سالخوردگی و زمین گیر بودن در سال جاری ۸۵۰ هزار تومان هزینه درمانی دریافت کرده است.

شایسته ذکر است هم اکنون ساخت منزل مسکونی بانوی سالخورده تحت حمایت کمیته امداد شهرستان ثلاث باباجانی که در زلزله مهیب آبان ماه سال ۹۶ تخریب شده بود با مساعدت ۱۷ میلیون تومانی کمیته امداد، کمک ۲۰ میلیون تومانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و کمک های بلاعوض دولتی به پایان رسیده و صرفا انشعابات آب، برق و گاز این منزل به دلیل عدم پیگیری خانواده مذکور و مشکلات درمانی پیش رو باقی مانده است که کمیته امداد به جد پیگیر رفع مشکل مذکور در قالب مکاتبه با سازمان های مرتبط می باشد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: