پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۸۴۱۶
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۵
رئیس خانه موزه سیمین و جلال:
در پنجاهمین سالگرد جلال آل احمد دوستداران جلال در خانه او گردهم آمدند.

رضا توسلی مدیر خانه_موزه سیمین و جلال که متولی برگزاری این مراسم بود در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین درباره برگزاری این مراسم گفت : امسال پنجاهمین سال خاموشی جلال است. وی تاکید کرد: نمی توانم بگویم فوت جلال چون همانطور که می بینید جلال هنوز زنده است. کتاب هایش هنوز پرفروش است و راجع به کتابهایش هنوز نقد نوشته می شود. هنوز علیه اش و برله اش کلی سر و صدا و ماجرا هست.
وی نتیجه گیری کرد: خوب این شخصیت زنده است ولی به مناسبت پنجاهمین سال خاموشی جلال این مراسم برگزار شد و در منزل خود جلال آل احمد و سخنرانانی که راجع به جلال کار کرده بودند و به نوشته های جلال و افکار او اشراف داشتند .
وی اضافه کرد: بیش از صد نفر در این مراسم شرکت کردند و این مراسم با حضور احمد مسجدجامعی، دکتر محیط طباطبایی، دکتر علیمحمد سجادی، احمد راسخی لنگرودی، دکتر بابک رحیمی که استاد دانشگاه سندیگو هستند، استاد پدرام صبا و خانم دکتر مستشارنیا، خانم دکتر سیمین پناهی و خیلی شخصیت های دیگر که من همه را در ذهن ندارم.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: