پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۴۷۶
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱
سیستان و بلوچستان – رئیس پلیس راه شمال استان از برخورد یک کامیون با پژو 405 در محور "خاش-سوران " با یک کشته و5 مجروح خبر داد.
گیتی آنلاین_ سرهنگ "کشواد بهروزی زاده "  در تشریح این حادثه گفت: روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره تصادف منجر به فوت در کیلومتر 25محور خاش به سوران محدوده دوراهی "قادرآباد" بلافاصله تیم گشت تصادفات پلیس راه به همراه عوامل امدادی در صحنه حاضر شدند.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد یک دستگاه کامیون بنز با 3 سرنشین با یک دستگاه  پژو 405 با 3 سرنشین به صورت رخ به رخ برخورد کرده است.

رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد:  در این حادثه یکی از سرنشینان پژو 405 به علت شده جراحات وارده در دم فوت و بقیه سرنشینان 2 خودرو نیز مجروح و توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شد.

سرهنگ بهروزی زاده عنوان کرد: کارشناس تصادفات پلیس راه علت تامه این تصادف را انحراف به چپ پژو 405 نسبت به کامیون بنز اعلام کرده است.

سرهنگ بهروزی زاده با اشاره به دو طرفه بودن اکثر محورهای استان سیستان و بلوچستان، از رانندگانی که قصد رانندگی در این محورها را دارند خواست با رعایت سرعت مطمئنه و احترام به کلیه قوانین راهنمایی و رانندگی سلامت خود و دیگران را تضمین کنند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: