پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۸۵۰۳
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۵
تا ۱۶ مهر ماه؛
مهلت ارسال آثار به دومین دوره مسابقه بزرگ کتابخوانی«بخوانیم، بفهمیم، بگوییم» با عنوان«پوپک دانا» تا ۱۶ مهر ماه همزمان با روز جهانی کودک تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خانه کتاب؛ دومین دوره مسابقه بزرگ کتابخوانی«بخوانیم، بفهمیم، بگوییم» با عنوان«پوپک دانا» از سوی موسسه خانه کتاب و با حمایت بانک صادرات ایران در آبان ماه سال جاری برگزار می شود.

این مسابقه با هدف ترغیب دانش آموزان به مطالعه کتاب در ایام تعطیلات تابستان، تاکید برای فهمیدن مطالب کتاب‏ ها و خلاصه کردن آنها، تمرین فن‌بیان و ارائه‌ صحیح و مشارکت خانواده ها در تولید محتوا در فضای مجازی، ویژه دانش آموزان پیش دبستانی و مقطع ابتدایی (۵ تا ۱۲ سال) در سراسر کشور برگزار می شود.

علاقمندان برای شرکت در این مسابقه، می توانند یک جلد کتاب را با سلیقه خود انتخاب کرده، آن‌ را به دقت مطالعه کنند و سپس خلاصه‌ی آن کتاب را جلوی دوربین بیان کنند و سپس آن ویدئو را به آدرس اینترنتی poopak.ketab.ir بفرستند. بر اساس این فرخوان، کتاب انتخاب شده باید غیردرسی بوده و جزو کتاب‌های کمک‌درسی نباشد.

فیلم ارسالی باید به صورت یک ویدیوی کوتاهِ حداکثر ۱۲۰ ثانیه‌ای با صدا و تصویر واضح باشد، ویدئو می‌تواند با موبایل ضبط شده باشد.

متقاضیان شرکت در مسابقه تا ۱۶ مهر ماه فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی poopak.ketab.ir آثار خود را در قالب‌های اعلام‌شده، ارائه و با تکمیل فرم مربوطه، در این مسابقه شرکت کنند.

بر اساس این فراخوان، بانک صادرات ایران، جوایزی را به عنوان بخش ویژه برای کسانی درنظر گرفته است که کتاب‏ هایی با موضوعات ساخت و تولید، مفاهیم اقتصادی و محیط زیست  انتخاب کرده باشند.

گفتنی است از میان آثار ارسالی، ۱۱۴ نفر به عنوان برگزیده نهایی معرفی می شوند که به ۱۰ نفر برگزیده نهایی، تندیس، لوح و جایزه نقدی و به ۱۰۰ نفر منتخب شایسته تقدیر نیز لوح و جایزه نقدی اهدا می شود. همچنین، به ۴ یاریگر؛ والدین و مربیانی که نقش زیادی در جذب شرکت کننده در این مسابقه داشته باشند، لوح و جایزه نقدی داده می شود.

اولیاء، مربیان و دانش‌آموزان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت poopak.ketab.ir  یا کانال مسابقه «پوپک دانا» به آدرس @۱۳۹۸KetabKetabمراجعه کنند.

آیین پایانی و معرفی برگزیدگان دومین دوره مسابقه بزرگ کتابخوانی«بخوانیم، بفهمیم، بگوییم» با عنوان «پوپک دانا» از سوی موسسه خانه کتاب با همکاری بانک صادرات ایران و انجمن نویسندگان کودک و نوجوان همزمان با بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در آبان ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: