پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۵۱۰
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲
حضور بانک اقتصادنوين و شرکت تامين سرمايه نوين در سيزدهمين نمايشگاه بين‌المللي ايران‌پلاست بانک اقتصادنوين و شرکت تامين سرمايه نوين در سيزدهمين نمايشگاه بين‌المللي ايران‌پلاست به ‌صورت مشترک ميزبان بازديدکنندگان هستند.
به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، در اين نمايشگاه که از امروز يک‌‌شنبه 31 شهريورماه در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران آغاز شده است و تا روز چهارشنبه سوم مهرماه ادامه دارد، مديران و کارشناسان بانک اقتصادنوين و شرکت تامين سرمايه نوين با استقرار در غرفه مشترک، ضمن معرفي محصولات و خدمات خود، پاسخگوي سوالات مراجعان و بازديدکنندگان هستند.
بازديدکنندگان مي‌توانند از ساعت 9 الي 17 با مراجعه به سالن 38، غرفه 2 با آخرين محصولات و خدمات بانکداري شرکتي بانک اقتصادنوين و شرکت تامين سرمايه نوين آشنا و از اين خدمات بهره‌مند شوند.
نمايشگاه ايران‌‌پلاست با شعار "کسب‌وکار جهاني" در شرايط بين‌المللي کنوني کشور، فرصت مناسبي براي تحقق رونق توليد و تسهيل روند بازاريابي صنايع پلاستيک داخلي در بازارهاي جهاني است.
گفتني است در سيزدهمين نمايشگاه بين‌المللي ايران‌پلاست به ‌عنوان بزرگ‌ترين گردهمايي صنعت پتروشيمي و صنايع تکميلي آن، 570 شرکت داخلي، 35 شرکت خارجي، 12 هيات از 10 کشور خارجي و 14 کشور مستقل حضور دارند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: