پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۵۲۱
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
در صحن علنی شورای اسلامی شهر فردیس؛
گیتی آنلاین- سرپرست شهرداری فردیس از تصویب لایحه ۲۰۰ میلیون ریالی هدیه به علیرضا کریمی جهان پهلوان فردیسی با اتفاق آراء در صحن علنی شورای اسلامی شهر فردیس خبر داد. به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری فردیس، مسعود نجفی در حاشیه دویست و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر فردیس برگزار شد، با اشاره به کسب عنوان نایب قهرمانی جهان در رقابت های کشتی آزاد ۲۰۱۹ توسط علیرضا کریمی جهان پهلوان فردیسی، اظهار کرد: کسب عناوین قهرمانی در رشته های مختلف ورزشی توسط ورزشکاران فردیسی شایسته تقدیر است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه لازم است در راستای افزایش دلگرمی و امید بخشی به ورزشکاران، از آنها تقدیر شود، افزود: با توجه به این مهم نسبت به ارائه لایحه ای به شورای اسلامی شهر فردیس به منظور اهدای ۲۰۰ میلیون ریال به عنوان هدیه و تقدیر از افتخار آفرینی علیرضا کریمی اقدام کردیم.

سرپرست شهرداری فردیس از تصویب لایحه ۲۰۰ میلیون ریالی تقدیر از علیرضا کریمی با اتفاق آراء در صحن علنی شورای اسلامی شهر فردیس خبر داد و خاطرنشان کرد: پس از طی تشریفات قانونی، این هدیه به رسم تقدیر از افتخار آفرینی علی رضا کریمی به وی اهدا می شود.

وی توجه به حوزه ورزش را مهم اعلام کرد و گفت: برای نهادینه کردن فرهنگ ورزش در جامعه، لازم است افتخار آفرینی های ورزشکاران را مطرح و از آنها تقدیر کنیم.

نویسنده:فاطمه حسن آبی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: