پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۵۸۸
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۰
پدر شهید جاوید الاثر در فراق پسرش در بستر بیماری است
  

محله ماسور خرم آباد، مهد پرورش شهدای گرانقدر و بزرگوار ایران عزیز است، از شهدای دفاع مقدس گرفته تا شهدای مدافع وطن.

 محله با قدمت ماسور با تقدیم بیش از ۵۰ شهید دین خود را به انقلاب و میهن اسلامی مان ادا کرده.

شهدایی که مادران و پدرانشان در غم آنها شکسته شده اند ، پدران و مادرانی که اسوه های گذشت، ایثار و فداکاری هستند.

امروز وظیفه همگان است که با عیادتی هر چند ساده از آنان دلشان را شاد کرده تا بدانند که تنها نیستند و مردم قدرشان را می دانند ؛ یکی از این خانواده های معزز، خانواده شهید نصیر میر دریکوند است.

حاج عبدالعلی پدر شهید، سالهاست پس از آمدن خیل عظیمی از شهدای گمنام که منطقه ماسور را هم از عطر بهشتی خود بی نصیب نکردند در غم فراق فرزندش سوخت و این هجران فرزند، چندین سال است که به نحو ناراحت کننده ای او را در بستر بیماری گرفتار کرده ، الحق که همسر محترمه و فرزندانش به نحو عاشقانه ای از ایشان پرستاری می کنند. 

به مناسبت هفته دفاع مقدس و تجلیل از شهدا و ایثارگران
چهارشنبه۱۳۹۸/۷/۳  در سالروز شهادت امام سجاد (ع) در اقدامی شایسته با دعوت روحانیت مردمی محله ماسور، حاج آقا روح الله دریکوند نویسنده و پژوهشگر حوزه علمیه قم از خانواده شهید نصیر میر دریکوند تقدیر به عمل آمد. 

این دیدار با حضور  سید حسین نازاریان ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران، صادق هادی پور مدیر بنیاد شهید شهرستان خرم آباد و هیئت همراه. سرهنگ محمد قاسم طرهانی فرمانده انتظامی شهرستان خرم آباد، فرماندهان کلانتری های این شهرستان، سرهنگ گراوند ریاست حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی خرم آباد و هیئت همراه و سرهنگ کیومرث ماسوری فرمانده تیپ ۸۴ شهید رستمی و فرماندهان سرافراز ارتش جمهوری اسلامی ایران  و هیئت همراه برگزار گردید. 

 خانواده شهید نصیر میر دریکوند از سبز پوشان زحمت کش و بی ادعای نیروی انتظامی و همچنین از جان برکفان ارتش سرافراز جمهوری اسلامی و مسئولین بنیاد شهید و کلیه حضار به ویژه حاج آقا روح الله دریکوند که ترتیب این ملاقات را دادند تقدیر به عمل آوردند.

مسئولین حاضر در جلسه  ضمن عیادت از پدر شهید که در بالا اشاره شد در غم فراق فرزند سالهاست در بستر بیماریست، یاد و خاطره این شهید بزرگوار و شهدای گرانقدر دفاع مقدس را گرامی داشتند و ضمن اهدا هدایایی به خانواده این شهید، نظر به وضعیت جسمی بحرانی پدر شهید گرانقدر نصیر میر دریکوند بر ضرورت مداوای ایشان تاکید داشتند همچنین سرهنگ‌ ماسوری قول رسیدگی هفتگی یک تیم پزشکی به وضعیت ایشان را دادند.

در خاتمه بایستی گفت رسیدگی  ویژه مسئولین به وضعیت بیماری حاج عبدالعلی که حق زیادی بر گردن اهالی ماسور و مردم ایران دارند خواست عمومی همه ماست.
با تشکر از زحمات حجت الاسلام والمسلمین روح الله دریکوند 

مریم‌نظری 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: