پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۵۹۰
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸
پیامی که این انقلاب به دنیا صادر کرده موجب اتحاد و همدلی در بین جوامع مختلف گردیده است و این پیام برگرفته از ایمان و اعتقاد به اسلام بود. امروز کشوری همانند یمن که جواب دندان شکنی به حملات عربستان سعودی می دهد ، نشانگر این است که دوران ظلم و برده گیری و استعمار کشورها به اتمام رسیده و از پیام این انقلاب درس گرفته است.
به گزارش گیتی آنلاین,سرهنگ حمزه برین جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در جمع دهیاران دهستان دستجرد الموت غربی بیان کرد:پیامی که این انقلاب به دنیا صادر کرده موجب اتحاد و همدلی در بین جوامع مختلف گردیده است و این پیام برگرفته از ایمان و اعتقاد به اسلام بود. امروز کشوری همانند یمن که جواب دندان شکنی به حملات عربستان سعودی می دهد ، نشانگر این است که دوران ظلم و برده گیری و استعمار کشورها به اتمام رسیده و از پیام این انقلاب درس گرفته است.

وی در ادامه این مطللب افزود: اتحاد بین جوامع موجب خشم دشمن شده و سالها در پی انتقام گرفتن از ملت های مسلمان است. در تمام این سال ها دشمن با تمام قدرت با تهدید و تحریم و زورگویی به دنبال شکست این انقلاب بود ولی مردم ما با ایستادگی ، مقاومت و نه گفتن به دشمن ، عزت را به جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آوردند.

برین اظهار کرد: دشمن حتی با ترور شخصیت ها و ارکان مهم این نظام نتوانست به اهداف شوم خود برسد. امروز اگر می گوییم شهید رجایی به شهادت رسیده است ، افتخار می کنیم که رییس جمهور یک مملکت اسلامی در راستای خدمت رسانی به شهادت رسیده و مایه عزت و افتخار ایران اسلامی شده است.

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج) در ادامه گفت: در هفته دفاع مقدس اگر به یاد و خاطره شهدا می پردازیم بخاطر این است که آنها با رشادت ها و جان فشانی هایی که کردند، اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک این سرزمین به تاراج برود. در این هفته یادآور تجربیات و خاطرات خوبی از شهدا می شویم که در آن زمان با دستان خالی گره های بزرگی در جنگ تحمیلی را باز کردند.
ما امروز باید از ایستادگی و مقاومت شهدای دفاع مقدس درس بگیریم و از همدلی و اتحادی که بین رزمندگان برای پیروزی جنگ با یکدیگر داشتند عبرت بگیریم و در راستای حل مشکلات مردم استفاده کنیم.

برین در ادامه افزود: توفیق الهی نصیب ما و همکارانمان شده تا در مناطق کم برخوردار خدمت رسانی کنیم و خدا را بابت این نعمت شکر میکنیم و باید هر روز بخاطر این نعمت بزرگ سجده شکر بجا بیاوریم و به اعتقاد بنده ، خدمت کردن به محرومین کمتر از شهادت نیست.خدمت رسانی به مردم محقق نمی شود مگر با اتحاد و همدلی مردم و مسئولین دستگاهها.

برین در پایان گفت: پروژه هایی که در دهستان دستجرد الموت غربی با کمک مردم و دستگاه های دولتی شروع کردیم در روز شنبه ۶ مهر با حضور استاندار ، فرمانده سپاه استان ، فرماندار و مدیران کل دستگاه های دولتی و شهرستانی افتتاح می گردد.

لیست پروژه های اتمام یافته قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر(عج)استان قزوین با مشارکت دستگاه های دولتی و اهالی روستا به تفکیک دهستان و میزان اعتبارات هزینه شده برای ساخت پروژه ها بصورت کلی و به تفکیک و سهم قرارگاه ، دستگاه های دولتی و مردم.
این پروژه ها در روزهای ۴ مهر (دهستان چوقور طارم) ، ۵ مهر (دهستان زوارک الموت شرقی) و ۶ مهر (دهستان دستجرد الموت غربی) افتتاح میگردد.
نویسنده:عزه میرصادقی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: