پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      شهادت سردار سلیمانی تبریک و تسلیت       
کد خبر: ۲۸۵۹۶
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از موافقت كميته صدور مجوز سازه هاي دريايي سازمان بنادر و دريانوردي با تمدید مجوز ساخت بندر صيادي پزم خبر داد.
گیتی آنلاین_ به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، عباس آذرپیکان گفت: در این رابطه مدارك لازم پس از دريافت از سامانه جامع مديريت و نظارت بر سواحل كشور در کمیته صدور مجوز سازه های دریایی سازمان با حضور اعضای کمیته از دیدگاه فنی و مهندسي، مهندسي سواحل، سازه دريايي و ... بررسی و در نهايت با تمدید مجوز ساخت این بندر به مدت یک سال موافقت شد.
به گفته وی بر اساس بند 22 ماده 3 آیين نامه سازمان بنادر و دريانوردي مصوب سال 1348 مجلسين و الحاقيه تبصره مصوب سال 1387مجلس شوراي اسلامي، اين سازمان موظف است از ساخت و ساز يا بهره برداري از تاسيسات و تجهيزات فاقد مجوز از طريق مراجع ذيصلاح قانوني جلوگيري کند. 
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان افزود: به منظور حفاظت از خط ساحلي كشور از آسيب هاي ناشي از ساخت و سازهاي غيراصولي مربوط به تاسيسات دريايي و بندري، كليه متقاضيان طرح هاي ساحلي اعم از حقيقي و حقوقي موظف هستند قبل از اقدام به ساخت و ساز نسبت به اخذ مجوزهاي لازم از اين سازمان اقدام کنند.
شایان ذکر است، بندر صیادی پزم در 10 کیلومتری غرب بندر کنارک در روستای پزم واقع شده و داراي جاذبه هاي گردشگری با آب و هواي گرم و مرطوب، مكان هاي تفريحي، ساحل زيبا، اسكله و کارخانه های تن ماهی است که موجب اشتغالزایی در این روستا شده است.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: