پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۶۰۷
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: مرزبانان هنگ‌های مرزی میرجاوه و زابل با رصد روزانه و شراف گسترده اطلاعاتی از مرزهای منطقه، از ورود باندهای کلان قاچاق مواد مخدر به صورت همزمان مطلع شدند و با آمادگی عملیاتی، به پوشش‌ مناطق آلوده پرداختند.

گیتی آنلاین_سردار قاسم رضایی اظهار داشت:  مرزبانان هنگ‌های مرزی میرجاوه و زابل طی چند روز گذشته با اشراف گسترده اطلاعاتی از مرزهای منطقه، از ورود باندهای کلان قاچاق مواد مخدر به صورت همزمان مطلع شدند و با آمادگی عملیاتی، به پوشش‌ مناطق آلوده پرداختند.

وی افزود: مرزبانان با تاکتیک‌های عملیاتی و آمادگی رزمی در نقطه صفر مرزی شهرستان های میرجاوه و زابل و نیز با اجرای گشت‌ و کمین‌های هدفمند و مستممر موفق شدند طی 3 عملیات جداگانه از ورود باندهای کلان قاچاق مواد مخدر به مرزهای کشور ممانعت کنند.

وی تصریح کرد:  در این عملیات  بیش از 2 تن و 200 کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل یک تن و 213 کیلو و 700 گرم تریاک، 305 کیلوگرم شیشه، 643 کیلوگرم مرفین و 35 کیلو و 700 گرم هروئین و غیره را کشف شد.

مقادیر قابل توجهی سلاح، مهمات و تجهیزات ارتباطی نیز کشف شد و‌ مرزبانان در این عملیات‌ها، 2 دستگاه خودرو را توقیف و 6 قاچاقچی را دستگیر کردند که یکی از قاچاقچیان در درگیری با مرزبانان مجروح شد.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: