پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۶۱۱
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۶
امروز چین بر اساس یک نظام قانونی با ویژگی‎های سوسیالیسیتی چین اداره می‎شود و قانون اساسی به عنوان هسته اصلی و قوانین و مقررات پایه‎های آن هستند و به طور کامل همه امور کشور را پوشش می‎دهند. 

اجرای قانون از سوی قوه قضائیه در کشور به صورت دقیق و استاندارد انجام می‎شود و نظام ثبت روند اجرای قانون و پخش زنده جلسه دادگاه تضمین می کند که همه فعالیت ها شفاف است. چین طبق قانون قاطعانه با جنایات مبارزه می کند و در سال‎های اخیر همواره کمتر از یک پرونده قتل در میان هر 100 هزار نفر از جمعیت چین وجود داشته و همین موضوع نشان می‎دهد که چین به یکی از امن ترین کشورهای جهان تبدیل شده است.

حاکمیت قانون تنها راه دستیابی به ثبات بلند مدت در یک کشور است. همه امور جامعه چین بر اساس حاکمیت قانون انجام می‎شود و قانون گذاری علمی، اجرای دقیق قانون، عدالت قضایی و رعایت قانون برای مردم به یک توافق مشترک تبدیل شده است. چین طبق قانون کشور را مدیریت می کند و به طور مؤثر از تمام حقوق و منافع قانونی از جمله حقوق و منافع بازرگانان خارجی محافظت می کند و در ضمن هر گونه جرم و جنایت نیز با شدیدترین مجازات رو‎به رو خواهد شد تا ثبات درازمدت وضعیت کلی جامعه تضمین شود.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: