پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۶۸۹
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳
سیستان و بلوچستان- عاملان شهادت ستواندوم"ایمان یوسفی" در منطقه کویری "شط راهور" خراسان جنوبی در منطقه "نصرت آباد" زاهدان دستگیر شدند.
گیتی آنلاین_ سردار" محمد قنبری "  اظهار داشت : بیستم تیرماه سال 97، ماموران انتظامی استان خراسان جنوبی در منطقه کویری شط راهور با اشرار مسلح و قاچاقچیان مواد مخدر درگیر شده که در این عملیات ستواندوم "ایمان یوسفی"به درجه رفیع شهادت نائل شد که تلاش های پلیس برای دستگیری عاملان این شهادت ادامه داشت.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: با توجه به اشراف اطلاعاتی یگان های پلیس، هویت ضاربان شناسایی شد ولی این پدر و پسر شرور با تغییر مداوم محل سکونت و خروج غیرمجاز از کشور متواری بودند.

سردار قنبری تصریح کرد: یگان های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس سیستان و بلوچستان با همکاری پلیس خراسان جنوبی از بازگشت این افراد سابقه دار به داخل کشور با خبر شده و روز گذشته آنها را در یک عملیات غافلگیرانه در منطقه نصرت آباد زاهدان دستگیر کردند .

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: نيروي انتظامي با اشراف اطلاعاتي خود، اجازه نخواهد داد که قانون شکنان و مخلان امنيت عمومي، در هيچ نقطه اي از اين استان پهناور، احساس آرامش کنند.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: