پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۶۹۶
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: کشور ایران در حوزه گردشگری از قبیل جاذبه های طبیعی، آثار باستانی و آداب و سنن، ظرفیتها و تنوع بسیار زیادی دارد و همه اینها در سیستان و بلوچستان به صورت یکجا وجود دارد. 
گیتی آنلاین _به نقل از روابط عمومی استانداری، احمدعلی موهبتی "استاندار" در همایش "روز جهانی گردشگری" که با حضور مقامات کشوری و استانی در محل سالن هلال احمر زاهدان برگزار شد، گفت: حوزه گردشگری تاثیر بسیار زیادی در توسعه اقتصادی کشور و استان دارد.


 وی با اشاره به خصیصه مهربانی و مهمان نوازی مردم سیستان و بلوچستان ابراز امیدواری کرد: با اقداماتی از قبیل معرفی و شناساندن بیشتر این آداب و سنن از جمله مهمان نوازی، بستر توسعه گردشگری در استان فراهم‌ شود.


موهبتی، نقش رسانه‌ها به ویژه رسانه ملی را در معرفی ظرفیت های گردشگری، جاذبه های طبیعی، آثار تاریخی و باستانی و فرهنگ و رسوم مردم سیستان و بلوچستان بسیار مهم برشمرد.گفتنی است؛ همایش جهانی روز «جهانگردی» همزمان با ۱۵۰ کشور جهان؛ با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی، مشاور رئیس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور و شماری از مسئولان کشوری و استانی برای نخستین بار خارج از پایتخت و در زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: