پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۷۱۳
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵
فرماندار شهرستان قزوین:
کمبود جمعیت در روستاهای شهرستان قزوین مانع اساسی مقابل توسعه آنها است که باید برنامه‌ریزی لازم در این زمینه با همکاری دستگاه‌های اجرایی و نظامی صورت گیرد.
به گزارش گیتی آنلاین,محمد شفیعی فرماندار قزوین درحاشیه افتتاح چند طرح‌ عمرانی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر (عج) قزوین در منطقه الموت غربی گفت: کمبود جمعیت در ۶ روستای منطقه الموت غربی سبب شده تا مردم این ناحیه از داشتن نعمت گاز محروم باشند.

محمد شفیعی افزود: خوشبختانه قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه با افتتاح و بهره‌برداری از ۴۵ طرح عمرانی در روستاها توانسته به خوبی به مطالبات روستاییان پاسخ دهد که این اقدام باید با همکاری دستگاه‌های دیگر نیز تقویت شود.

وی با اشاره به ویژگی طرح‌های قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه، گفت: کم هزینه و مردمی بودن این طرح‌ها به پویایی هرچه بیشتر جامعه روستایی منجر شده و اقدامات عمرانی نیز ماندگاری بیشتری پیدا کرده اند.

شفیعی همچنین گفت: اگر طرح‌های عمرانی توسط دستگاه‌های اجرایی به صورت پیمانکاری دنبال شود، قطعا هزینه‌های سنگینی به دنبال خواهند داشت  درحالیکه قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه با کمترین هزینه دستاوردی با کیفیت به مردم تحویل می‌دهد.

فرماندار قزوین خاطرنشان کرد: بخشداران قزوین شناسایی نقاط محروم را باید در دستور کار خود قرار داده و با مطالبه گری از دستگاه‌های متولی به دنبال تحقق آنها باشند.
نویسنده:عزه میرصادقی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: