پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۷۲۳
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۳
مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت پالایشگاه نفت کرمانشاه
شرکت پالایش نفت کرمانشاه میزبان جامعه قرآنی کارگران و فعالین عرصه کار، تلاش و تولید استان شد. چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی (حفظ، قرائت، ترتیل، مفاهیم) ویژه جامعه کار، تلاش و تولید و تعاون استان کرمانشاه در سالن آمفی تئاتر شرکت پالایش نفت کرمانشاه برگزار شد.
به گزارش گیتی آنلاین، محمدرضا امامی نیا مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه با بیان این مطلب گفت:نفرات برتر چهاردهمین دوره از مسابقات قرآنی، ویژه جامعه کار، تلاش، تولید و تعاون استان با حضور ۱۵۰ شرکت کننده در رشته‌های قرائت، حفظ، ترتیل و مفاهیم معرفی شدند.
وی افزود:آیین اختتامیه این مسابقات باحضور سهراب براندیشه رئیس هیأت مدیره و هوشنگ دامیار عضو هیأت مدیره شرکت پالایش نفت کرمانشاه،حسن عزیزی مدیر کل و حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی معاونت فرهنگی اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان در سالن آمفی تئاتر این شرکت برگزار شد، و نفرات برتر در ۲ بخش آقایان و بانوان معرفی شدند.
امامی نیا ادامه داد: شرکت پالایش نفت کرمانشاه یک مجموعه صنعتی بخش خصوصی است اما مدیران شرکت همواره توجه خاصی به مسائل و مباحث فرهنگی داشته و اجرای برنامه‌های دینی و مذهبی جزء اولویت های اصلی شرکت می باشد.
مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل پالایشگاه کرمانشاه در پایان گفت: برگزاری مسابقات قرآنی تنها یکی از برنامه های تدوین شده فرهنگی با مدیریت بخش خصوصی در این شرکت می باشد و در آینده نیز مناسبات های مختلف مذهبی و ملی با حمایت همه جانبه شرکت پالایش نفت کرمانشاه تداوم خواهد داشت.

خبرنگار: پوریا زارعی
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: