پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۷۳۶
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
روز یکشنبه 29 سپتامبر 7 مهر، مراسم اعطای نشان ملی، نشان دوستی و نشان افتخار به نفرات برگزیده در پکن برگزار شد. شی جین پینگ دبیر کل کمیته مرکزی حزب کمونیست، رییس جمهوری و رییس کمیته نظامی مرکزی چین در این مراسم نشان های ملی، افتخار و دوستی را به 42 شخصیت برجسته اعطا کرد. وی این شخصیت ها را "وفادار، سختکوش و درستکار" خواند و اعطای نشان افتخار ملی به آنان را به عنوان راهی برای شناخت عمومی مردم چین از قهرمانان خود و تقدیر از روحیه ملی چین دانست.

شی جین پینگ طی سخنرانی در این مراسم ضمن ادای احترام به برندگان این نشان ها خاطر نشان کرد، برندگان نشان های ملی و افتخار، نمایندگان برجسته هزاران نفر از مردم چین هستند که در انجام امور حزب و مردم سهم شایان داشته‎اند. شی جین پینگ گفت: آنان از خود روحیه وفاداری، سختکوشی و درستکاری نشان داده اند ما نیز امروز با برگزاری عالی ترین تشریفات از این قهرمانان ستایش می کنیم تا صفات برجسته آنان در میان مردم سراسر کشور شکوفا شود.

شی جین پینگ همچین خاطر نشان کرد، امروز دوستان قدیمی و خوبی که از چین حمایت کرده و به مردم چین کمک کرده اند نیز مورد ستایش قرار گرفته اند. ما صادقانه از آنان به خاطر سهمی که در تحقق توسعه چین داشته اند تشکر می کنیم. مردم چین مایلند همراه با مردم جهان برای ایجاد جامعه بشری با منافع مشترک و زیباتر کردن کره زمین تلاش کنند.

هوانگ شو هوا برنده نشان ملی و طراح نسل اول زیردریایی های هسته ای چین که با بیش از 60 سال کار و تلاش، سهم بزرگی در طراحی و تولید زیردریایی هسته ای چین داشته است گفت: من و همکارانم معتلق به میهن هستیم و با ورود به عصر جدید، ما برای تحقق رویای چین مبنی بر رستاخیز بزرگ ملت چین تلاش خواهیم کرد.

پایگاه رادیو و تلویزیون مرکزی چین درباره این مراسم نوشت: شی جین پینگ رییس جمهوری خلق چین در این مراسم نشان های یاد شده را به 42 شخصیت برجسته اعطا کرد. وی این شخصیت ها را "وفادار، سختکوش و درستکار" خواند و اعطای نشان افتخار ملی به آنان را به عنوان راهی برای شناخت عمومی مردم چین از قهرمانان خود و تقدیر از روحیه ملی چین دانست.

در این مقاله همچنین با اشاره به "ایمان مردم، امید ملت و اقتدار ملی" آمده است: حدود یک میلیارد و 400 چینی باید با الگو گرفتن از این قهرمانان ویژگی هایی مثل "وفاداری، سختکوشی و درستکاری" آنان را با زندگی خود تلفیق کنند. به این ترتیب همه مردم به یک نیروی قوی برای توسعه کشور و ساختن جهانی زیباتر و تبدیل خواهند شد و در راستای تحقق اهداف رستاخیز بزرگ ملت چین و ایجاد جامعه بشری با سرنوشت مشترک تلاش خواهند کرد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: