پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۷۵۱
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۲
دکتر اعلمی آل اقا رییس دانشگاه رازی ،در نشست خبری خود با اصحاب رسانه اظهار داشت،براساس اعلام پایگاه استنادی جهان اسلام،دانشگاه رازی در بین یکی از رتبه های ۶تا۱۰قرار داردواین موضوع یک افتخاراست.
اعلمی به وضعیت مقالات دانشگاه رازی در پایگاهwos اشاره کرد وگفت، دانشگاه رازی در سال قبل۴۶۶مقاله داشته که این رقم در سال جاری به ۶۵۴رسیده است واز این حیث به رتبه یازدهم در سال۹۷ دست یافتیم.
رییس دانشگاه رازی درادامه خبر جدیدی اعلام کرد وگفت به لحاظ تعدادمدارک،در میان دانشگاه های جامع کشور،در دامنه ده دانشگاه برتر کشور قرار داریم.
دکتر اعلمی تعداد دانشجویان حال حاضر دانشگاه را۱۲۰۰۰هزار نفر اعلام کرد واظهار داشت از این تعداد۳۰درصد در مقاطع تحصیلات تکمیلی ارشد ودکتری قرار دارند.
اعلمی در تداوم این نشست اظهار کرد،
دستگاه ها باید مسائل خود را به دانشگاه بیاورند تا تعامل ایجاد شود.
وی گفت وقتی دانشگاه خوب داریم،پیرامون دانشگاه هم خوب باید باشد.
دکتر اعلمی اعلام نمود در این زمینه دانشگاه کوتاهی نکرده بلکه دستگاه ها تامل ندارند.
رییس دانشگاه رازی در ادامه به وضعیت قابل قبول خوابگاه های دختران و پسران،روند رشد و تحول اموزش ،پیشرفت ورزش دانشگاه و امکانات استاندارد ،پذیرش ۱۵ درصدی دانشجویان مناطق  زلزله زده اشاره کرد وتوضیحاتی داد.
دکتر اعلمی آل اقا در بخش دیگر سخنانش اظهارداشت،استاندار کرمانشاه شخصی پرتلاش است وبطور ویژه از ایشان میخواهیم به دانشگاه رازی توجه ویژه داشته باشند.
دکتر اعلمی درپایان این   نشست به سوالات خبرنگاران پاسخ گفت.
نگارنده به وضعیت تحول یافته ورزش دانشگاه اشاره کردم
وپیشنهاد برگزاری یک دوره مسابقات بین الملی دانشجویی رادادم که در صورت اجرابازخورخوبی در جذب دانشجویان وگرایش آنان به ورزش دارد.
نویسنده:کیومرث پاشایی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: