پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۸۷۶۶
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
بعد از گمانه زنی ها راجع به مدیرعاملی علی مرادخانی؛
رجبی معمار مدیرعامل خانه هنرمندان در سکوت خبری ابقا شد.
به گزارش تابناک تهران؛ علی مرادخانی که پیش از این به عنوان یکی از گزینه های اصلی مدیرعاملی خانه هنرمندان ایران از آن یاد می شد، در گفتگو با تابناک تهران ضمن تکذیب این خبر گفت: هفته گذشته و در جلسه ی شورای عالی خانه هنرمندان آقای رجبی معمار با اکثریت آرا در سمت خود ابقا شدند.
او ادامه داد: بحث مدیرعاملی اینجانب مطرح شده بود و در این مورد با چندین خبرنگار نیز گفتگو کردم و گفتم که بنده با وضعیت موجود خودم علاقه ای به این کار ندارم که در نهایت هفته گذشته، و با تصمیم شورای عالی این موضوع پایان یافت.
مرادخانی تاکید کرد: شورای عالی خانه هنرمندان هوشمندانه این انتخاب را انجام دادند و بنده صمیمانه به ایشان تبریک می گویم و برایشان آرزوی موفقیت می کنم.
عضور شورای عالی خانه هنرمندان در مورد عدم اطلاع رسانی این خبر، عنوان کرد: فکر میکردم تا امروز این موضوع اعلام شده باشد و نمیدانم دلیل عدم اطلاع رسانی آن چیست.

به گزارش تابناک تهران؛ موضوع تغییر مدیرعامل خانه هنرمندان ایران در دو هفته اخیر بارها مطرح شد و از مرادخانی به عنوان یکی از گزینه های اصلی مدیرعاملی جدید یاد می شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: