پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۷۹۴
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۶
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت: اجرای عدالت، امنیت روانی و اجتماعی را در جامعه حاکم می‌کند.

حجت الاسلام  حسن نوروزی حقوقدان و سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم،‌ رویه قوه قضاییه در برخورد با دانه‌درشت‌ها را موجب امید‌آفرینی در بین مردم نسبت به دستگاه قضایی خواند و گفت: یکی از اساسی‌ترین اهداف انقلاب اسلامی اجرای عدالت است و عدالت به ما می‌گوید هرکسی که تخلفی کرد، متناسب با آن تخلف باید با او برخورد شود و نزدیکی با افراد نمی‌تواند دیگران را از قانون و عدالت مستثنی کند.

بیشتر بخوانید

وی با بیان اینکه اجرای عدالت، امنیت روانی و اجتماعی را در جامعه حاکم می‌کند، تصریح کرد: برخی دانه‌درشت بودن یا آقازادگی را دلیلی بر مصونیت از قانون و عدالت می‌خوانند در حالی اسلام به ما چنین حکمی نکرده است. 

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس با بیان این که آیت‌الله رئیسی در اجرای عدالت مقتدر و انقلابی عمل کرده است، تاکید کرد: اینکه امروز با هیچ دانه‌درشتی با اغماض برخورد نمی‌شود خبر خوبی برای مردم ایران است و برخورد با صاحبان قدرت  قطعا موجب خشنودی و خرسندی مردم از مسئولان جمهوری اسلامی می‌شود.

نوروزی همچنین گفت: قوانین زیادی برای برخورد با دانه‌درشت‌ها و آقازاده‌های وجود دارد اما متاسفانه بعضا این قوانین اجرایی نمی‌شد اما اکنون شاهدیم که با اقدامات خوب دستگاه قضایی، مردم نسبت به اجرای قانون و عدالت در مواجه با متخلفین امیدوار شده‌اند. 

وی تصریح کرد: اگر با دانه درشت‌ها و آقازاده‌ها برخورد قاطع صورت گیرد، قطعا متخلفان در سطوح پایین‌تر نیز  حساب کار دستشان خواهد آمد. 

انتهای پیام/

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: