پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۸۰۳
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
مخبر خطاب به زائر اولی‌ها:
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با بیان اینکه زائر اولی‌ها دعا کنند غصه زیارت اربعین از دل آقا در آید گفت: ان‌شاء الله در پیاده روی اربعین با حضرت آقا هم قدم شویم.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین، محمد مخبر در مراسم آغاز به کار فعالیت‌های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در اربعین حسینی که در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد، گفت: فرمایش حضرت زینب که جز زیبایی چیزی ندید محدود به عاشورا و اربعین نیست و زیبایی از تولد تا شهادت او بوده و ای کاش محققین و علما تطبیق فضائل اما حسین علیه السلام را با تمام فضائل دنیا را انجام می‌دادند و هر کس در مسیر امام حسین علیه السلام کاری انجام دهد جز زیبایی نیست.
وی در بخشی از سخنانش امام حسین را نماد تقابل حق و باطل دانست و افزود: حق تعالی افتخار چراغ راه هدایت را به امام حسین علیه السلام داد و ما در ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی این افتخار را داریم که در اشتغالزایی به مردم خدمت کنیم و روزانه ۳۰۰ اشتغال با ۱۰۰ طرح کوچک و بزرگ در کشور اجرا می‌کنیم.
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) خطاب به زائر اولی‌ها گفت: دعا کنید در اولین زمان ممکن همراه با سیل عظیم راهپیمایی زائران اربعین حضرت آقا هم حضور داشته باشند و این غصه از دل ایشان در آید.
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: