پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۹۱۹
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
نماینده لردگان:
در ادامه آن که مشخص شد برخی از اهالی روستای لردگان به ویروس اچ آی وی آلوده شده اند نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی، روز جمعه در مسجد روستا حاضر شد و با مردم روستا ملاقات کرد.

محمد خالدی سردشتی نماینده لردگان در گفتگو با گیتی آنلاین گفت: روز جمعه دوازدهم مهرماه 98 به مسجد روستا رفتم و با مردم از نزدیک دیدار و گفتگو کردم. 
خالدی خبرداد: مردم روستا از وزیر بهداشت و درمان تا مدیر شهرستان گلایه داشتند و من به تمام گلایه ها گوش دادم و برحسب وظیفه ای که داشتم موضوع را در چارچوب قانون پیگیری کردم. 
وی افزود: اولین اقدامی که کردم این بود که دستور تحقیق و تفحص را از هیئت رئیسه مجلس گرفتم و همکاران نیز با من همکاری خوبی داشتند. 
عضو کمیسیون انرژی ادامه داد: دومین اتفاقی که باید بیفتد این است که کمیسیون بهداشت به صورت ویژه این تحقیقات را در دستور کار قراردهد و جناب آقای دکتر لاریجانی دستور دهند که جواب کارشناسی دقیق و علمی به افکار عمومی داده شود. 
وی همچنین ضروری دانست که آقای نمکی وزیر بهداشت و درمان کشور به اظهار نظرهای بدون حساب و کتابی که مطرح شده و مردم منطقه را نگران کرده رسیدگی کنند و تذکر دهند. 
مهمتر از همه آن که وزارت بهداشت تشخیص و درمان رایگان افراد آلوده را برای مردم خدوم و ولایتمدار لردگان پیگیری کند. 
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: