پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۹۲۱
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۹
نماینده تنکابن:
نماینده تنکابن اعلام کرد من از 48 ساعت بعد از مشخص شدن مسئولیت نمایندگی در منطقه انتخاباتی خود اقدام به گشایش دفتر برای مراجعات مردمی کردم و همواره دفاتر نمایندگی ما در تنکابن و رامسر و عباس آباد پذیرای مردم شریف منطقه بوده است.

شمس اله شریعت نژاد نماینده تنکابن، رامسر، عباس آباد در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین درباره اتفاقاتی که در حوزه انتخابیه ایشان افتاده را اینطور برشمرد: از اتفاقاتی که در حوزه انتخابیه بنده افتاده یکی برف سال 92 بود بعد سرمای سخت آذرماه سال 95 بود سپس سیل 13 مهر سال 97 بود. 
وی تاکیدکرد: شبی که بارندگی شروع شد من در بطن کار بودم و ماشینم تا کف در آب بود. 
شریعت نژاد ادامه داد: صبح اول وقت دو نفر تلفات داشتیم که دو تا کودک بودند که از اهالی فارس بودند. 
من از اولین کسانی بودم که به منطقه رفتم و هلال احمر را هماهنگ کردم که بچه ها را آوردند. پدر و مادر بچه ها مجروح شده بودند آنها را در بیمارستان تنکابن اینها را جا دادیم.

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد خبرداد: تا الان خسارت های منطقه را برآورد کردیم و پیگیر کارهای مردم سیلزده هستم. 
بخشی از جمعیت مسکن مهر تحویل گرفتند. به عده ای زمین دادیم که خودشان بروند بسازند. به بقیه تسهیلات دادیم. 
شریعت نژاد افزود: در حال اصلاح وضعیت رودخانه هایی هستیم که منحرف شده اند حدود 12 کیلومتر ما دیوارچینی کرده ایم. دیوار چینی در دو طرف رودخانه انجام شده و الان دارند بتن تزریق می کنند. 

وی اطمینان داد: که با آمدن فصل زمستان مردم حوزه انتخابی من در سرما نمی مانند و اصلا مردم ما اینطور نیستند که کسی در سرما بماند. 
ما زمستان سال گذشته را گذراندیم مثلا در رامسر پنج ، شش خانه در یک جا بود و یک خانه در جای دیگری بود که مشکل پیدا کرده بودند. به سرعت ده میلیون تومان پول برای رهن خانه در اختیارشان قراردادیم که خانه اجاره کردند و اسکان یافتند. الان هم از طریق مسکن مهر 6 رامسر در حال ساخت است که تقریبا کارش رو به اتمام است و مردم ما مشکلی ندارند. 
نماینده مردم تنکابن، عباس آباد و رامسر در خانه ملت گفت: من 48 ساعت بعد از این که نماینده شدم سه تا دفتر در سه شهرستان تنکابن، عباس آباد و رامسر تهیه کردم. تمام روزهای غیرتعطیل دفاتر ما فعال هستند و حدود 15 نفر نیروی مطمئن دارم که امکان رسیدگی به مشکلات مردم را دارند. افرادی هستند که مثل چشم خودم به آنها اعتماد دارم. در طول هفته پاسخگوی مردم هستند و در موارد اورژانسی به من اطلاع می دهند که کار مردم را پیگیری کنم. 
وی افزود: قبلا هر هفته در دفتر حضور داشتم و در حال حاضر یک هفته در میان در هر یک از شهرستان های عباس آباد و رامسر و تنکابن حضور دارم. یک هفته در میان هم از مناطق بازدید می کنم و در تمام اتفاقات در کنار مردم حوزه انتخابیه ام حضور داشته ام. 
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: