پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۹۶۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲
زاهدان - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش تیم های عملیات ویژه پلیس آگاهی استان باند حرفه‌ای سرقت‌های مسلحانه خودرو در شهر زاهدان متلاشی و ۱۰ فقره سرقت کشف شد.
گیتی آنلاین_ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری اظهار داشت: در پی گزارش چند فقره سرقت مسلحانه خودرو در سطح شهر زاهدان موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی پرونده ها مشخص شد اعضای یک باند حرفه ای سرقت در ساعات پایانی شب با شناسایی سوژه های خود در مکان های خلوت در فرصتی مناسب آنها را غافلگیر کرده و پس از ضرب شتم و شلیک چند تیر کلاش با ایجاد رعب و وحشت در مالباخته ها خودرو و تلفن همراه و دیگر وجوه نقد آنها را سرقت می کردند.

 فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: تحقیقات برای دستگیری اعضای این باند حرفه ای سرقت های مخوف به کندی پیش می رفت تا اینکه سرنخ های از یکی از اعضای این باند در جریان یک پرونده آدم ربایی و سرقت های مسلحانه خودرو در حاشیه شهر ایرانشهر بدست آمد و دستگیری او در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی گفت: تیم های عملیات ویژه پلیس آگاهی با کنترل نامحسوس متهم سرانجام او را روز گذشته هنگام تردد با یک دستگاه خودرو در محدوده جاده چشمه زیارت زاهدان شناسایی و در اقدامی کاملاً حساب شده او را محاصره و دستگیر کردند.

سردار قنبری اظهار داشت: متهم ۲۲ ساله که در بازجوئی های اولیه در محل دستگیری با معرفی خود به عنوان یک تبعه خارجی قصد فریب کارآگاهان پلیس را داشت پس از انتقال به مقر انتظامی در بازجوئی های علمی به عمل آمده لب به اعتراف گشود و به ۱۰ فقره سرقت مسلحانه خودرو در شهر زاهدان و یک فقره آدم ربایی سرقت مسلحانه خودرو در شهرستان ایرانشهر با همدستی ۴ نفر دیگر اعتراف می کردند.

وی با اشاره به دستگیری یکی دیگر از اعضای این باند در بلوار «جام جم» شهر زاهدان تصریح کرد: تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای این باند حرفه ای سرقت های مسلحانه و افراد مالخر ادامه دارد.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: