پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۹۶۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵
کودکان سیستان و بلوچستانی به میزبانی کانون پرورش فکری روز جهانی کودک را در کنار مربیان جشن گرفتند
گیتی آنلاین. به نقل از روابط عمومی اداره‌کل کانون سیستان و بلوچستان، مراکز فرهنگی هنری استان روز ملی کودک را جشن گرفتند.

مدیر کل کانون پرپرش فمری سیستان و بلوچستان اظهار داشت: فرارسیدن هفته‌ی ملی کودک، در روزهایی که بازگشایی مدرسه‌ها تا حدودی از جنب و جوش تابستانی مراکز کاسته شده، نوید حضور پرهیجان کودکان را می‌دهد و همکاران مراکز فرهنگی‌هنری با دستی پر به استقبال کودکان می‌روند.

معصومه هادی افزود: فرقی ندارد عضو کانون باشی یا یک دانش‌آموز در مدرسه، زیرا جشن این هفته برای همه‌ی کودکان است و نشان آن را در رفت و آمد دانش‌آموزان به کانون و یا حضور مربیان در مدارس می‌توان یافت.

وی تصریح کرد: امسال نیز جشن روز ملی کودک در مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان با حضور پررنگ مسئولان محلی برگزار شد که حضور این «مسئولان دوست‌دار کودک» می‌تواند  نشانه‌ی خوبی برای توجه بیشتر به حقوق کودکان باشد.

وی ادامه داد: مراکز کانون استان در این روز، با همکاری مربیان و اعضا، و در حضور کودکان، خانواده‌ها و مسئولان، در قالب فعالیت‌هایی چون قصه گویی، شعرخوانی، سرود، برگزاری مسابقه‌های ورزشی و فکری، نمایش فیلم، برپایی کارگاه‌های ادبی و هنری توانایی کودکان را به حاضران نشان دادند و در پایان برنامه‌ها با خواندن بیانیه، بخشی از حقوق کودکان را به بزرگترها یادآوری کردند.

مراکز فرهنگی‌هنری شماره‌ی یک و دو ایرانشهر، شماره‌ی یک و دو زابل، یک و دو زابل، بنجار، چابهار، زهک، نیمروز، هامون، بزمان، سراوان، سرباز، نیکشهر، کنارک، میرجاوه، دلگان و مراکز سیار روستایی و پستی زابل از جمله مراکزی بودند که این ویژه‌برنامه‌ها را اجرا کردند.

نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: