پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۲۸۹۷۳
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۷
معاون مالی شهرداری زاهدان گفت: مطالبات شهرداری زاهدان از محل بودجه ی سنواتی دستگاه های دولتی بدهکار کسر و به شهرداری پرداخت خواهد شد
گیتی آنلاین _به نقل از روابط عمومی شهرداری زاهدان_ معاون مالی و اقتصادی شهرداری زاهدان ضمن اعلام این خبر گفت: شهرداری‌ها جهت وصول مطالبات قانونی اعم از عوارض و بهای خدمات، با ابلاغ قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت توسط ریاست محترم جمهور در تاریخ سیزدهم اسفند ۹۳ ، از طریق برداشت از حساب دستگاه بدهکار اقدام می نمایند. 

وی در ادامه توضیحاتی پیرامون اقدامات شهرداری زاهدان در جهت وصول مطالبات مربوطه ارائه کرد و گفت: در این راستا شهرداری زاهدان از ابتدای سال ۹۴ در خصوص آن دسته از آرای قطعی صادره از کمیسیون ماده ۷۷ که مهلت قانونی آنها به اتمام رسیده است با توجه به مفاد قانون مذکور اقدام نموده است. 

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه در طی ماه جاری بخش  از مطالبات شهرداری از حساب بانکی برخی دستگاه های دولتی برداشت شده؛ لذا ضرورت دارد که تمامی دستگاه های بدهکار جهت تعیین تکلیف در نحوه ی پرداخت بدهی خود به شهرداری مراجعه نمایند. 

وی افزود: با توجه به وجود برخی مشکلات مالی در دستگاه‌های دولتی، شهرداری زاهدان این آمادگی را دارد تا راههای تسهیل در پرداخت این بدهی ها را برای آنها فراهم نماید، لذا ضرورت دارد دستگاه های دولتی بدهکار جهت اخذ موافقت‌های لازم به شهرداری مراجعه نمایند. در غیر این صورت کل بدهی آنها تا پایان سال جاری از حسابشان برداشت و به شهرداری پرداخت خواهد شد.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری زاهدان در پایان اظهار داشت: با توجه به اینکه تعداد زیادی از دستگاه های دولتی به شهرداری بدهکار می باشند، لذا از تمامی آنها دعوت می شود چنانچه اقدام موثری در مهلت قانونی جهت پرداخت مطالبات خویش صورت نداده اند و این مدت منقضی شده است، در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف بدهی قطعی شده اقدام نمایند.

     


نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: