پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۲۸۹۷۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۹
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان از برگزاری کارگاههای آموزشی با مضامین متنوع زیست محیطی در سراسر استان در روز کودک و محیط زیست خبر داد.
گیتی آنلاین _ وحیدپورمردان مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: به مناسبت روز کودک و محیط زیست برای فرزندان سرزمین نخل و آفتاب (سیستان و بلوچستان) برنامه های زیست محیطی متنوعی در برای این آینده سازان استان برگزار شد. 

پورمردان افزود: به بهانه روز کودک و محیط زیست اگر به این سوال بیندیشیم کودکان امروز، آینده سازان فردا ،ما را در موضوع محیط زیست چگونه قضاوت خواهند کرد؟ چه می توانیم پاسخ بدهیم. رفتار امروز ما با محیط زیست، آینده زیست محیطی فرزندانم مان را تعیین می کنند.

وی ادامه داد: محیط زیست ما در حال حاضر با مشکلات عدیده ای روبرو است که اگر برای حل آن برنامه ریزی اصولی و دقیقی نداشته باشیم به فاجعه زیست محیطی تبدیل خواهد شد. از اینرو آموزش در خردسالی بهترین بستر برای گسترش و نشر فرهنگ زیست محیطی است به همین منظور کارگاههای آموزشی زیست محیطی متنوعی با مضامین زیست محیطی نظیر آشنایی کودکان با گونه های جانوری وگیاهی، آشنایی با انواع آلودگی های زیست محیطی، آشنایی با محیط زیست ، حیات وحش، مدیریت پسماند و ... برای کودکان در سراسر استان ارائه شد. 

در پایان بسته های  آموزشی وسرگرمی مانند کتاب، بروشور و پازل های زیست محیطی بین دانش آموزان تمامی مقاطع تحصیلی توزیع شد.
نویسنده:فرشته بامری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: