پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۲۸۹۸۰
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
در افتتاح نمایشگاه صنعت عنوان شد:
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌ بین‌المللی تمرکز بر برنامه ریزی صحیح و گره گشایی را از موانع توسعه‌ای صنعت دانست و گفت: به شکل گیری و حمایت از صنایع نوپا توجه جدی می‌شود.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران همزمان با برپایی نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت به نقش و اهمیت صنایع در ایجاد اشتغال، تولید و رفع نیازهای کشور اشاره کرد و گفت: هم اکنون ۸۵ هزار واحد صنعتی در کشور فعال است که بخش عمده ای از آن مربوط به بخش خصوصی است که نمایشگاه صنعت در ارائه و عرضه طرح‌های نوین صنعتی بسیار کمک کننده باشد. 
حسین زاده با تاکید بر حمایت از تولید صادرات گرا خاطرنشان کرد: از تنوع بازارهای صادراتی به طور ویژه حمایت  می کنیم و در این زمینه نیز مطابق فرمایشات رهبری و رییس جمهور ایجاد 
و حفظ اشتغال هم از اولویت‌های اصلی کشور است.
معاون وزیر صنعت، ‌معدن 
و تجارت همچنین از طرح این وزارتخانه برای تولید ۱۰ میلیارد دلار کالا در کشور خبر داد و گفت: طبق سیاستگذاری های وزارت صمت باید طی دو سال آینده ۱۰ میلیارد دلار از کالاهای وارداتی در داخل کشور تولید شود که نیاز به دانش فنی و تکنولوژی دارد.
حسین زاده در ادامه با مقایسه پیشرفتهای تولیدی و صنعتی و تجاری کشورمان با ابتدای انقلاب اسلامی گفت: در سال ۵۷ حدود ۱۵۰۰ واحد صنعتی در داخل کشور وجود داشت و اکنون ۸۵ هزار واحد در کشور وجود دارد.
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت از ۱۸ تا ۲۱ مهر ماه در فضای به وسعت ۱۳ هزار متر مربع با حضور ۴۴۰ شرکت داخلی و ۱۶ شرکت خارجی از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۱۷ آماده بازدید علاقمندان است.
خبرنگار: اکرم سادات حسینی شبستری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: